Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz StLui #2528 üzenetére

    Fura, nem fura, ez van! De én értem a logikát, ha most például simán kapnál motort, csak úgy besétálva egy boltba, vagy webshop-ból, annak az lenne a hozománya, hogy mindenki össze vissza építgetne mindent, esetleg egymással nem kompatibilis alkatrészeket, aztán ha baleset van, a gyártó hírneve látja kárát! Ezek komplett rendszerek, szigorú jogszabályoknak kell megfelelniük! Más egy autó, ott vannak szigorú műszaki vizsgák, kitűnnek a turpisságok, szerintem ezt így nem lehet összehasonlítani. De amúgy nem is értem a problémát, végül is a felhasználónak nem az a lényeg, hogy jó legyen a bringa?

    Ha valaki legózni akar, akkor erre is van lehetőség, egy halom pedelec alkatrészt árulnak webshopok. Neki lehet állni ha valakinek ez a vágya! De azt kell megérteni, hogy egy Bosch, Shimano, Brose, Yamaha túl nagy és neves cég ahhoz, hogy megkockáztasson egy líthium tüzet és abból adódó baleseteket, halálokat! Ezt csak úgy lehet elkerülni, ha komolyan és szigorúan veszi az alkatrészeinek a felhasználását! Csak úgy tudja biztosítani azt, hogy teljes biztonsággal használhasd a rendszereiket, ha azt szakemberek szerelik és magánszemélyek nem tudnak trükközni az alkatrészekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák