Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Dr.Anonymus #10 üzenetére

    Szerintem egyedi felületekre megvan az igény. Valahol pedig a Google hibája is, hogy ráhagyta a gyártókra, hogy nem optimalizálnak megfelelően, tehát hiába a Samsung rontja el az adott telefont, ha a Google ezt előre megengedte. Viszont mint írtam egyedi felületekre van igény, csak szerintem ez a forma hibás, miszerint a gyártónak mélyen a rendszerbe kell nyúlnia, ha meg akarja csinálni. Egyszerűbb lenne, ha témázhatóvá tenné a rendszert, cserélhető lenne a rendszer minden eleme egyetlen témafájl telepítésével, még a betűtípus is. Symbianra megoldották (bár nem tudom mennyire mély a téma), főzött ROM-oknál is megoldották, a Google is megoldhatná, ha akarná, a telefonokat nem izzasztaná meg különösebben, ha optimalizálnak. Annyit kéne mondania a Google-nek, hogy megkapjátok a lehetőséget, de minden témának meg kell felelnie adott paramétereknek, ha nem, akkor csak úgy engedik a telefont piacra kerülni, hogy a gyártó ráteszi a dobozára, hogy a Google által nem jóváhagyott, módosított Android verzió fut rajta. És így a széttagoltság megmaradna, de nem jelentene problémát olyan gyártóknál, akiknél számít valamit a hírnév, ráadásul ha megkapnának egy ilyen egyszerű lehetőséget, akkor eleve hülyék lennének eltérni tőle, illetve később akárki lecserélhetné a témát, ha mégsem tetszik neki. Nyilván nagy munka lenne, de logikusabb lenne. Persze ezt én mondom, a Google Android ügyekben illetékes vezetősége egyértelműen más irányba tart, régóta érezni már, hogy az Android nem arról szól, mint először hittük.

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • AS

    félisten

    válasz Dr.Anonymus #10 üzenetére

    Már nem azért de TW 3.0 nagyon jó főleg olcsóbb Andorid telefonokon Galaxy Mini, Galaxy Ace , nagyon gyorsak is meg minden.

    Galaxy S nél azért voltak bajok mert azon volt először TW 3.0 de a Android 2.3 as TW 3.0 nagyon jó már.

    Jah pont Samsung az első aki belenyúlt a Android 3.0 ba a TW 4.0 val , ez majd nyáron kiderül milyen lett. :)

    Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák