Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz kmarci25 #170231 üzenetére

    nekünk a kötelező szocreál eta után egy samu volt, narancssárga, tojás alakú, 10+ évet bírt ki, kb. az anyagfáradás végzett vele, motorikusan oké volt :D

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz kmarci25 #170231 üzenetére

    nem szabad általánosítani, én sem teszem és ezt kéretik figyelembe venni az alábbiak esetében is, de sok esetben azt látom, hogy az ilyen felsőkonzumerizmus valamilyen egyéb hiányt hivatott pótolni, valamilyen belső bizonytalanságra vagy hiányérzetre adott reakció.

    ha már xy dologban nem vagyok kiváló de nézd meg ezt a hangcuccot/porszívót/kávét/tévét bszki ez a legtöbb mi adható.

    persze a móka része, hogy ezt a választást utána igazolni is kell, tehát kifejezni a legtöbb helyen hogy aki ókos az ezt választja, majd minden meggyőzés után a saját magam megerősítésében gyönyörködni.

    ez persze nem tudatos, ő tényleg azt hiszi hogy ez az egyetlen igaz út, és csak a legjobbat akarja a kedves kérdezőnek csak éppen a belső folyamat defektes.

    ez általában minden ilyen egykulcsos meg rádobszkicsit rendszerre igaz, nincs is ehhez türelmem, ahol objektív tényvezérelt ajánlás van, ott általában első kérdés mire kell, második kérdés mi a keret, harmadik kérdés hol nem fáj a kompromisszum aztán jön három ajánlás (lo/mid/hi) leírva hogy mitől jobb a jobb és kompromisszumosabb az olcsóbb.

    nagyon kevés egykulcsos meg rádobszkicsites optimum megoldás van a valóságban, arra meg kicsi önálló utánjárás után úgy is rájössz nem kell tolni. ami tolnak ott nekem gyanús a fenti.

Új hozzászólás Aktív témák