Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Attól, hogy valakinek tökéletesen működik a W10, az nem jelenti azt, hogy akkor nincs is semmi baj. :)
    ----------
    Én is azoknak a táborát erősítem, akik nem szeretik, amit a Microsoft csinál és én is sokkal jobban szerettem a 7-et.
    A Win8.1-et azért nem szerettem, mert egyszerűen ez a 2 féle felület összegyúrása nem működött.
    W10-nél ez már jóval kevésbé van jelen, de a "kettősség" még mindig jelen van. Pl gépház. És természetesen rá is vagy utalva, hogy használd a gépházat...

    Az rengeteg bloatware-ről, kémkedésről inkább ne is beszéljünk.
    Értem én, hogy le lehet törölni, de könyörgöm, egy olyan termékről beszélünk, ami nem ingyenes..
    Megveszed nem kevés pénzért az rendszert, feltelepíted majd utána ott ülsz még egy darabig, hogy legalább megközelítőleg olyan állapotba hozd a rendszert, mint amilyennek alapból lennie kellene.
    Az LTSB / LTSC ilyen szempontból nagyon szimpatikus, az kb telepítés után egyből használható.

    Hála az égnek nagyon nagy frissítés utáni hibába még nem sikerült belefutnom, de a 1803 után törtem a fejem egy darabig, hogy miért nem működik a mikrofonom. 1-2 nap tanácstalanság után szerencsére volt valaki W10-es topikban, aki megtalálta a megoldást (valahol a gépház egy eldugott sarkában egy kapcsolót átállított a frissítés, amit visszakapcsolva megint minden rendben volt)

    Én elfogadom, hogy nagyon sokan használják elégedetten a 10-et, de ők is fogadják el, hogy én meg egy letisztult, mindenféle f@szságtól mentes rendszert akarok (amilyen a fent említett ltsb,ltsc), ahol nálam van a kontroll. Nem akarok registryben turkálni, bloatware-ektől megszabadulni stb stb.

    Nálam a Pinnacle Ridge és a Battlefieldek miatt marad a 10.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

  • guftabi96

    addikt

    válasz King Unique #89 üzenetére

    Látom nem sikerült megérteni, amit írtam. :)

    "Megveszed nem kevés pénzért az rendszert, feltelepíted majd utána ott ülsz még egy darabig, hogy legalább megközelítőleg olyan állapotba hozd a rendszert, mint amilyennek alapból lennie kellene.
    Az LTSB / LTSC ilyen szempontból nagyon szimpatikus, az kb telepítés után egyből használható.
    "
    "Én elfogadom, hogy nagyon sokan használják elégedetten a 10-et, de ők is fogadják el, hogy én meg egy letisztult, mindenféle f@szságtól mentes rendszert akarok (amilyen a fent említett ltsb,ltsc)"
    Ebben hol látod azt, hogy a home usernek csak az használható? És nagyon jól tudom én is, hogy vállalati felhasználásra van, de ettől még ez a verzió adja azt, amit nagyon sokan keresünk.
    Nyilván mindegyik használható, de ha már a PH lapcsalád felületein beszélünk erről, akkor egy kicsit vonatkoztassuk már el magunkat a szomszéd Mari nénitől, aki azt se tudja, hogy milyen rendszer van a gépén és annyi neki a lényeg, hogy bekapcsoljon és menjen a zinternet :)

    Én tudom nagyon jól, hogy milyen programokra van szükségem (és melyekre nem). Majd én eldöntöm, hogy nekem mi kell és mi nem.
    Ha majd kell Candy Crush, akkor letöltöm.

    3D Builder
    Alarms and Clock
    Calendar and Mail
    Camera
    Get Office
    Get Started
    Maps
    Microsoft Solitaire Collection
    Money
    Movies & TV
    News
    OneNote
    People
    Phone Companion
    Sports
    Weather
    Xbox

    #KeepFightingMichael

  • guftabi96

    addikt

    válasz King Unique #104 üzenetére

    Látom továbbra sem érted / nem akarod érteni, hogy miről beszélünk. :(
    Mindegy is.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák