Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz guftabi96 #86 üzenetére

    Ez a rengeteg blotware mantra megint érdekes... Netán az egyes kiadásokban előtelepített Candy Crush és társai pár játék az áruházból, amiket jóformán észre sem venni és a gépházban eleve eltávolíthatók? Mondjuk én nem szoktam törölni egyiket sem, mégis működik nálam rendesen a Windows 10 több gépen is. Aztán ez a kémkedés mantra dettó... Milyen érdekes, hogy azt már nem nagyon tudta soha senki pontosan megmondani a felemlegetők közül, hogy konkrétan mégis mit gyűjtenek és milyen formában, de azért csak ismételgették papagáj módra... Egyébként most már nem is nagyon kell, mert a gépházban bekapcsolható a diagnosztikai adatok megjelenítése, sőt még törölhetők is! Ja, és a gépházban a diagnosztikai alap beállítása megmaradt most pl. a 1809-es build upgrade után is, szóval még azt sem módosította.

    Aztán az, hogy telepítés után csak az LTSC kiadás használható egyből, meg hogy otthonra kb. csak az való a home usernek, megint komoly... Érdekes módon sokan elvannak otthon Home, Pro, vagy akár a tanulmányok jóvoltából Education kiadással is és nem létszükséglet számukra az Enterprise LTSC, ami hivatalosan eleve nem is otthoni felhasználásra készült... Nekem is teljesen jó a Pro kiadás, amit akarok be tudok állítani benne és a telepítés után kb. azonnal használható. Mármint igazán akkor, ha a frissítések és a driverek, valamint a számomra szükséges külső programok felrakása megtörtént, ami viszont ugyanúgy más kiadásoknál is megvan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák