Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heavyrain

    őstag

    válasz X Factor #50 üzenetére

    Köszi a tippet.

    Egyébként így,közel 20 óra játékidő után,kijelenthetem,hogy érdemes volt megvenni. (Főleg 16 euróért)
    Van benne content bőven,érződik rajta,hogy azért elég sokat foglalkoztak vele a feklesztők. Harcrendszer szerintem rendben van,számomra sokkal élvezhetőbb így, mint ha real-time lenne.
    Azt viszont nem értem,hogy miért panaszkodik mindenki,hogy túl nehéz. :F RPG téren kezdőnek számítok, turn-based rendszert sem használtam gyakran,mégsem sikerült még elveszítenem egy harcot sem benne,normal fokozaton. (igaz eddig csak olyan ellenségekkel futottam össze,akik max egy szinttel voltak magasabbak nálam)
    Minden karakteremmel megidézek a kör elején egy-egy segítőt,így máris 8 karakterrel gazdálkodhatok. Igaz,kihívás még így is van a harcokban,de sokkal könnyebb,már csak azért is,mert gyakran őket támadják helyettem. +Mindenkinek megvan a "kötelező" Leech képesség.

    Ja,és egy tip azoknak,akik még csak most fogják elkezdeni: A játék elején érdemes minden bárányt/disznót/patkányt stb. megölni,mert elég sok XP-t össze lehet gyűjteni ezzel is. (Persze Pet Pal esetén nem árt előbb beszélni velük)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák