Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    Sajnos ezt én is tapasztaltam! :(
    Vártam a D3-at (azért persze nem voltak álmatlan éjszakáim), és kezdetekkor határozottan tetszett, nem értettem a Metacritic 4.0-ás átlagát.
    Végigvittem normal-on és nightmare-en, de hellen valahogy egycsapásra elszállt a lelkesedésem.
    Szerintem a probléma több dologból áll:
    1. A Diablo ugyan eleve akció - RPG, ahol az akció dominál, de a harmadik részben szinte semmi RPG elem nincs; nem lehet a 2. rész mintájára statokat osztani, skilleket fejleszteni, aminek hiányában jóval előbb ellaposodik a játék
    2. Én barbárral játszottam, és úgy tapasztaltam, hogy szinte alig van használható skill - szemben a 2. rész barbár skilljeivel. Harcmodorban sem éri meg próbálkozni, szinte minden barbár 2 db egykezes fegyverrel megy, mert a pajzsok és a kétkezes fegyverek vackok - a 2. részben mindhárom harcmodornak (kétkezes, 2 db egykezes, egykezes + pajzs) voltak előnyei / hátrányai.
    3. Bár több tárgy hullik, mint a 2-ben, még több a használhatatlan közülük, gyakorlatilag tényleg csak az aranyat érdemes gyűjteni, amit az AH-ban levásárolhatsz.
    4. A tárgyak kevésbé változatosak; harcos karakterrel DPS-t kell nézni, meg esetleg +STR-t, meg +VIT-et, azt csá - a D2-ben sok minden egyéb extrákat adtak a tárgyak.
    5. Hellen már kiegyensúlyozatlan a játék; a sima szörnyeket halomra gyakod, a uniqe / championok lényekkel akár 5-10 percig is szívhatsz 2-3 elhalálozás kíséretében...

    Sajnos közel 2 hónap tapasztalatai után csalódás a játék.
    Bár 1 hónapig jól elvoltam vele, aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy nosztalgiáznék a második résszel - azóta azt játszom, és nagyon élvezem, jön a hell fokozat barbárral.
    Ha tényleg nem eszközölnek változtatásokat, félek, a 3. résszel nem lesz kedvem nosztalgiázni... :(

    [ Szerkesztve ]

  • Angel1981

    veterán

    válasz Huma #6 üzenetére

    "Az meg hogy az elitek szívatnak miért probléma?"

    Mint írtam, az arányokkal van gond.
    A sima lények gyakása közben elalszol, majd egyszer csak; bumm! - meghaltál! bumm! - meghaltál! - kiegyensúlyozatlan.
    Infernón elmenne a dolog. Egyébként talán azért zavaró ennyire, mert gyakran belegondoltam, hogy AH nélkül mire mentem volna nightmare végétől?
    A válasz; SEMMIRE! - Pedig az AH abszolút opcionális...

    Én kétkezes fegyvert használó barbárt meg nem láttam, és az AH-ban is a béka feneke alatt vannak a kétkezesek árai - biztos nem véletlenül.

    [ Szerkesztve ]

  • Angel1981

    veterán

    válasz Tigerclaw #11 üzenetére

    Az általad írtakban nagyon sok igazság van, egyetértek, különösen a második felével! :(

    #15 Huma:
    AH nélkül is jól lehet haladni.
    Hát, nekem nagyon nem sikerült, de biztos én vagyok kókler...

    Ha mégsem megy egyedül akkor csapatban kell menni. Végülis a D3 co-op-ra lett kihegyezve. Csak ezt sokan nem veszik figyelembe.
    Csapatostul mentünk, és úgy szívtunk tömegével - bár ismét biztos bennünk van a hiba...

    Ja, igen! Az is komoly visszalépés, hogy coopban csak 4-en lehet nyomulni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák