Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Angel1981 #10 üzenetére

    Legalább felélénkül az ember mikor jön egy elit csapat. :D
    Szerintem jól van ez így ahogy van. Ha a sima mobok is erősebbek lennének akkor elég lassan lehetne csak haladni. Ha meg az eliteket gyengítenék akkor nem jelentenének kihívást.

    AH nélkül is jól lehet haladni. Ha mégsem megy egyedül akkor csapatban kell menni. Végülis a D3 co-op-ra lett kihegyezve. Csak ezt sokan nem veszik figyelembe.

    (#12) Kareszovics:
    Reménykedem benne hogy ingyen kapjuk majd az extra tartalmakat. (nem kiegészítőre gondolok)

    (#11) Tigerclaw:
    Nekem is eléggé hiányzik belőle a változatosság. Tudom hogy mindig is egy faék egyszerűségű játék volt, de lehetett volna nem lineárisra is csinálni. Máris nagyságrendekkel megnövelték volna a végigjátszási kedvet.
    AH-val nekem nincs különösebb bajom. Ha ésszel csinálja az ember akkor vesz-elad és a végén pozitív mérleggel jön ki belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • vhunor

    őstag

    válasz Angel1981 #10 üzenetére

    Hagyjukmár, inferno act 2-ig úgy mentünk haverokkal, hogy semmit nem vettünk AH-ból. A D3 a második résszel ellentétben coopra lett kihegyezve, a drop és minden más is ehhez van igazítva. És inferno act 1-ig én csak kétkezessel mentem, aztán amíg összejöttek az infernóra alkalmas cuccok, pajzzsal, de most visszaálltam a két 1h vagy 2h-ra mert már úgy is bírom. Jópár skill van, ami hatalmasat üt kétkezessel, csak a buildet és a cuccokat is ahhoz a stílushoz kell igazítani.

Új hozzászólás Aktív témák