Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz megint én #52 üzenetére

    Nekem sajna még nem volt szerencsém a D3hoz, de mások véleményeit/tapasztalatait, híreket, cikkeket olvasva és videókat nézve nekem marhára úgy jön le hogy a D3 olyan mint a D2 csak mindenhol egy kicsit több vagy jobb.
    Ennek fényében szerintem egy marha jó játék lehet.
    Az egy más kérdés hogy ki, mit várt ettől a játéktól. Viszont szerintem sose volt olyan hír hogy MMO méretű tartalmat szorítanak egy amúgy singleplayer játékba..

    Szóval én a mai napig nem értem hogy mi a nagy felháborodásnak meg sárdobálásnak az oka, de igazából nem is érdekel. Majd ha egyszer lesz szerencsém hozzá, akkor kipróbálom és majd meglátom milyen. :K

    Löncsi :C
    Imádom az internetet..valaki kitalál valamit, az elterjed és 1-2 évig a csapból is az folyik..
    Ha érdekelnének az ilyenek akkor most beraknám a net másik sztárját a "facepalm"-ot, de én már kinőttem ezekből :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák