Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz arnyekxxx #278 üzenetére

    Persze hogy működik, én is így építkeztem és ki is fizettem.1984-be felvettem 400ezret, ebből lejött a szocpol a 2 gyerekre 200rongy, a maradékot meg havi 897(!!!!) forintjával, 0,8%-os(!!!!!!!!!!) kamattal 20 év alatt törlesztettem. (illetve nem pont így, 20 év de röhögve kifizettük a hitelt 13 év alatt) És még kaptam 100ropi vissza nem térítendő frissházas támogatást a munkahelymen és 56ezer Ft vissza nem térítendőt a lakhelyem tanácsházától. Ma Önkormányzat. És anyámék adtak 120ezret, anyósék meg 100-at.
    Ehhez hozzácsaptuk a nejem menyasszonytáncát, az 104ezer volt, és 2 év alatt önerősen megvolt a kecó, mindent én csináltam meg a haverok, alapot, falakat, födémet tetőácsolást-fedést, vizet villanyt fűtést stb.
    A nejem írogatott mindent, kulcsrakészen, telibepincézve garázsozva, bepucolva, kerítve, kutyával-kutyaházzal, fűtéssel, víz gáz minden bennt, ja és én már akkor dryviteztem a falakat amikor azt se tudták mi az a hőszigetelés, meg termo nyílászárók, 1millába megállt a keco.

    Csak azért írtam le hogy vesd össze a mai lehetőségekkel, a csoknak csúfolt lehúzással, a mostani építőanyagárakkal, a kaláka és a házi kivitelezés megölésével, a szakemberek munkadíjával és a fizetésekkel és a banki THM nevezetű bármikor megváltoztatható, emelhető paraméterrel.
    Most egy olyan 64m2 garázs-pince+106m2 lakóterület keco amit akkor 1 millából készrecsináltam, az most mennyi? 60milla? 80? több?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák