Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hcl #78259 üzenetére

    kap a fene...:) max ha rendszerhiba van, egyébként tiltva van hogy mailezzen a ph nekem privátokról
    de ha kapnék is, megint itt vagyunk:
    mondjuk nem 10-20 privát után döbben rá az ártatlanja:
    óóóóó csak ott lehet átvenni?
    jaaaaa nem postázol?
    jaaaaa ez nem a sárga?
    te figyelj már, akkor elrakod nekem fizetésig?
    akkor kell, ezt meg azt ugye beszámítasz?
    stbstbstbstbstb, végtelenségig lehetne sorolni

    a lényeget azért látod:
    telefonon egyből kiderül ha nem stimmel valami, elvesz max egy percet az életemből, nem 10-20-at... - esetek 1-2%-ában volt ilyen, míg privátolásnál legalább 60+ -
    nem mondtam, hogy esetleg privátban nem rögzítek ha úgy van, itt a megkeresésről van szó
    bár a legtöbb hirdetésemnél nincs mit rögzíteni, ott a bolti gar, állapot leírása, mivel csak személyes átvétel aki vesz tőlem bármit meg tudja nézni hogy sértetlen-e, és ott vége is a történetnek, az eredeti hirdetést pedig a modik látják, hiába írná át valaki mert kamuzott
    - én szoktam azért boxolni hogy nézzék már meg hogy nincs kettétörve az adott motyó, mert mindig az jön látja mennyi ideje itt vagyok meg mennyi pozitívom van, tehát aki eljut addig hogy felfogja hogy csak telefon, azzal már pörög is a business, ez a tapasztalatom -
    meg mondjuk ha telefonon felhív, és épp tudok menni akármerre, akkor azt ott közlöm, nem ritkán volt rá példa hogy kiírtakkal ellentétben teljesen más helyszínen találkoztunk, mert mindkettőnknek jó volt, de még néha alkut is engedek ha valaki annyival megtisztel hogy felfogja mit jelent a csak telefon ( :
    postát nálam ne szeresse, mert az is ki van írva hogy nem postázok, nem csereberélek, nem számítok be, és igen, még megvan, azt sem kell megkérdezni, nemrég kiírtam mert folyamatosan ezt a baromságot kérdezték privátban
    ha megnézed egy hirdetésem kb a mikort kell tisztázni és ott vége, ha pedig valami nem felel meg akkor nem tőlem kell megvenni az adott motyót, azzal semmi baj nincs

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák