Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Cifu #16638 üzenetére

    Szövegértés 0. Már bocs. A 7xxx szériáról volt szó mint 4-5 éves vga. Tekerj vissza.

    Az átnevezés miért releváns? Semmiért. Nem is volt róla szó. Tehát, hogy a 7950 átnevezve R280 nem érdekes.

    Itt amiről szó volt az az, hogy egy vga "helytelen" használat mellett sokat öregszik. Így lutri, hogy meddig él. Erről többször szó volt.
    A piac azt áraz amit akar. Jöhetnék itt a legyekkel meg a szarral. De nem teszem.

    Azaz aki nimandoktól, ismeretlen előéletű gari nélküli vga-t akar venni az tegye. Erre hegyeztem ki a mondandómat. Értsd ez az én véleményem nem az univerzum igazsága. Én inkább vennék boltból origi vga-t még ha 10-20%-l lassabb is ugyanannyiért. Ha meg hiányzik az izgalom. Nem egy 3-4-5 éves szart veszek 40k-t (vagy többért). Hanem bemegyek a kaszinóba és felrakom a pirosra.

    A 280x ára az aprón 50k-ról indul. Nimandoktól, 0 garival. Lehet, hogy ez sokaknak, neked jó vétel. Vegyétek vigyétek. 61k egy új 3 év garos 380. Én ezt venném. Igaz ez 11k-val drágább. Viszont adott esetben nem basztam ki az ablakon 50k-t. Na ez a nem mindegy.

    Mert ugye megveszed a 3 éves 280x-t. Lejárt róla a gari. Megdöglik. Akkor mizu? Van aki ezen simán átlép. Van aki 11k-t nem b@ssza ki a csacsit a sárból. Persze a 280x vagy 10%-l gyorsabb (már ahol, mert nem mindenhol gyorsabb). Ami mit is jelent? Semmit. Ha valami a 380-n játszhatatlan az az lesz a 280-n is.

    Nos ez az én nézetem. Aki régóta olvassa a topikot az tudja. Nem kell erre válaszolni. Csak fejben tartani, hogy én így müködök. Ez az én véleményem. Amúgy mindenki azt csinál amit akar. Azt vesz amit akar. Annyiért amennyiért akarja. Mi ezen jöttünk ide röhögni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák