Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    És a saga folytatódik:

    "Hellóka Feri!

    Megkaptam üzenetedet és nem az időmről és sem pedig szakértelmemről van,hanem hogy a számítógépen belüli problémák megoldásával kapcsolatban és véglegesen megtudom oldani azokkal a programokkal,ami a számítógépnek kell vagyis hogy szükséges is,operációs rendszert nem telepítek vagyis hogy azzal nem foglalkozom,csakis amint az operációs rendszer felvan telepítve,akkor utána feltudom neked telepíteni reális áron vagyis hogy jó áron azok a jó programokat a számítógépedre és az ilyenek hogy Vírusírtót,Webbőngészőt,Total Commandert,Nero CD és DVD írót,Recuvát és végül a Revo Uninstaller Pro-t is.
    Természetesen ingyenes programok és természetesen az én segítségem által megtudom oldani Önnek reális összegért vagyis hogy jó pénzért.
    Mivel hogy 32 000 Ft-ért megcsinálom neked,de ezzel szemben enged le belőle egy kis árat olyan 30 vagy akár 28 000-ra vagyis hogy annyiért is megoldható,ha Önnek megfelel.
    Ha ezek a komoly programok érdekli Önt,akkor nyugodtan feltud hívni a mobilon és megtudjuk beszélni a dolgokat és árban is megtudunk egyezni is.
    A mobilszámom:xxxxxxxxxxx

    Szeretnék Önnek boldog új évet kívánni és várom üzenetét és hívását is,üdvözlettel:Sándor"

    Leaglább most már tudom mely programokért fizetek. Mellesleg TC és WinRAR csak legálisnak látszik, de valójában a 30 nap után már szabálytalanul használják, csak a céget nem zavarja. Nero viszont nem fizetős? Meg az Uninstaller Pro is?

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Új hozzászólás Aktív témák