Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Tikakukac #196 üzenetére

    Nyugi, ha körbenézel, egyetlen 0 perces fika kommentem sincs, tehát egy szint alá nem süllyedek, mivel a kommentem eleve nem az a kategória. A CDPR szedette le a Playstoreból a játékot, pont azért, mert a Sony nem tett lépéseket az ügy érdekében, az ő politikájuk ugyanis az, hogy bug és teljesítménybeli hibákra nem adnak refundot. A CDPR tehát azért szedette le a játékot Playstoreból, hogy ott is lehessen refundolni minden egyes embernek. Ez is egy jó példa volt arra, hogy teljesen tájékozatlan vagy a témában, amiben ragelsz és engem vádolsz azzal, hogy lesüllyedek egy szintre, mert a vitához megkövetelek egy bizonyos jártassági szintet. Én többször is elismertem a játék hibáit, ti viszont csak fikázódtok.

    #196: "Ja. Kőművesnek kell lennem, hogy megmondhassam egy falról ha rohadt görbe, hogy ez sz@r :P"
    Ebben a kommentben konkrétam jellemfejlődésre gondoltam, nem pedig szakmaira. Nem lep meg, hogy nem értetted.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák