Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz Tikakukac #137 üzenetére

    Mármint a grafikai téren kívül, hol van a potenciál (és itt se egyértelműen mindenhol)? Én elkezdtem megint tolni (sajnos kiestem a körből, az élettelen város kidobott magából :DDD ), mert ez még egy Gta 4 se sokszor, pedig a Gta 4 igazán szar játék minden téren (akkor is utáltam, most meg csak jobban), én semmikor se tudtam pozitívan értékelni. Vannak itt jó dolgok, meg ha egyszer kész lesz jobb lesz a játék, de nem megkerülhetetlen alkotás mint a TW3, és pláne nem látszik a 4x-es büdzsé, itt rengeteg minden félrement, hiába adták volna ki csak idén, ai akkor se lenne, meg jó pár dolog, és ez ami aggasztó, egyszerűen ezt így tervezni a kezdetektől eléggé szánalmas és amatőr... Viszont van ebben valami jó, itt egy/az első CDPR játék, ami először múlta alul az előző játékukat, mondjuk ezt masszívan durván tette, részemről ez jelenleg 5-6 pontos játék, ez javulhat ha 1 pontot ha kész lesz teljesen, de a TW3 közelébe se fog érni soha a büdös életben, hatalmas visszalépés szinte minden téren.

    De ha tökéletes is lett volna ez a játék, már a megjelenés előtt leírtam, hogy akkor se mondanám erre mindre ahogy volt és történt, hogy ez mind megérte, mert nem, ezt csak ne kövesse az ipar, mert ez szar út. :K

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák