Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Nedves álmaim voltak a játéktól mióta az első trailer kijött. Megjelenés jött, VGA váltásra úgy ráfeszültem, mint megváltónk a keresztre. Ééééés hát a többit már ismerjük.

    Phelan mondja jól, hogy ez a játék bétának qrva jó és irgalmatlan potenciál van benne. És ez az a megállapítás ami mindenféle sértés és belekötés nélkül leírható és el kell fogadnia mindenkinek, aki kicsit is kinőtt már a pelusból. Jelen pillanatában és még igen sokáig ez egy fizetős bétateszt.
    Itt az elvekkel van a probléma, amin a fanboy csapat nem bír lenyelni. Witcher egy bugtenger volt, ez még ahhoz képest is lentebb van egy emelettel. Ha most mindenki kussban zabálja és bólogat, hogy persze, majd a patch és DLC és akkor jövő nyáron már okésak leszünk, akkor 2 év múlva tényleg odáig jutunk el, hogy preorderben megveszed a játékokat és a kiadás napján nem is fognak elindulni. Sehogy. Mert a kövi lépcső az ez. Kell a pofon úgy tűnik, mert másból nem tanul egyik brigád sem.

    Részemről egy leendő player vagyok, de ehhez én nyárig nem nyúlok, mindenkinek jobb lesz így.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák