Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feenty

    aktív tag

    Kb. mióta a piacon vannak nekem mindig nagy favoritom volt a cég. Azt kell mondjam, hogy soha, egyetlen készülékükben sem csalódtam. Bár az is igaz, hogy leginkább a felső kategóriából válogattam, így talán elvárható is volt a problémamentesség.
    Soha egyetlen HTC készülékemmel nem kellett szervizbe mennem, mindig hibátlanul tették a dolgukat. Egy szó mint száz, nem voltak soha olcsó mobilok, de legalább megbízhatóak voltak.
    Az viszont tény, hogy az utolsó pár évben nagyon elmaradtak az innovációk, így jómagam is az U12 után már egy P30 Pro-nál kötöttem ki... Igazából nem bántam meg, piszok jó a cucc, de nekem valahogy hiányzik az a valami plusz ami mindig előjött belőlem ha egy HTC zászlóshajót vettem a kezembe.
    Szóval én szurkolok nekik, kell a színesebb piac mindenkinek (még ha nem is szeretik a HTC-t).
    Alig várom, hogy visszatérhessek a HTC tulajok táborába immár egy méltó készülékkel.

    " everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Új hozzászólás Aktív témák