Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alwares

    aktív tag

    Mióta van okostelefonom azóta használom, szerintem nagyon jó kis szolgáltatás. Nekem nem egyszer hozott össze olyan találkozókat amik amúgy kimaradtak volna és az ismerősökkel szimplán elmentünk volna egymás mellett. Facebook-ra és twitterre ritkán szoktam kitolni.
    A legnagyobb problémám az vele, hogy kevés ismerősöm használja. Sőt kezdem úgy érezni, hogy egy pár ezres keménymagon kívül itthon ennek nincs foganatja. Becsekkolok buliba 1 ember rajtam kívül, ismerős, becsekkolok hazafele 1 ember az is ismerős... Sorolhatnám. Valahogy a legtöbben még mindig félnek a nagytestvértől. :D
    Én jelenleg Windows Phone-on használom és ez a verzió szerintem valami botrányosan rossz. A tab váltás mindig akadozik, a helyzetet baromi nehezen frissíti (néha). Van mikor direkt megnézem, a Bing centire pontosan mutatja, hogy hol vagyok, a 4sq meg még mindig az elöző várossal vakarózik. Arról nem is beszélve, hogy az új hely hozzáadása úgy ahogy van nem működik benne. Remélem gyorsan kijavítják.

Új hozzászólás Aktív témák