Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz updog #76 üzenetére

    És persze szigorú büntetések, szerintem mióta tilos a buszmegállókban dohányozni, 0 alkalommal szabták ki az 50.000-t...

    azt hiszem közel állsz a valós számhoz :(

    elég lenne 5k is, ha nagy lenne a büntetés kiszabásának valószínűsége.

  • Vladi

    nagyúr

    válasz updog #76 üzenetére

    Volt és van kampány, megmérték, nem hatékony. :(

    Egészségügyi károsodás meg 18 év alattiak. Léci akkor kompletten a szilárdtüzelést tilcsák be a városban. Mert este van 8 fok, de már a gumit kell égetni. Rosszabb, mintha 4 éves lányomnak a szájába tenném a cigit... :(

    Jahés 2-3 év és anyniba fog kerülni fával tüzelni, mint gázzal. Hátcsak a gázkazánban a szemét nem ég el. :O

    (#91) lezso6:

    Egészségügyi regisztráció. hm... pár hajmeresztő ötlet, ha már regisztrálunk:
    - ki hány hamburgert eszik
    - ki hány kg.
    - ki hányszor szexel a diszkóban koton nélkül. Még a végén éces lesz.

    Ettől mindenki haja az égnek áll.

    Egyébként van egyészségügyi regisztráció, a magánbiztosítóknál. Nyugoaton is van. Pl: usa, ott gyakorlatilag magán biztosító van. Többet is fizetsz ha cigizel. Pont.

    majd ha itt is kizárólag magánbiztosító lesz, akkor érdemes erről beszélni.

    (#108) Dare2Live:

    Nettó marhaság. Tök mindegy az ár. Tényleg. Elhagoytt egy x szintet, azóta virágzik a fekete piac. Amikor egyetemre kerültem 2003-ban, és összecsődültünk az ország minden pontjáról fel tudtuk mérni a priluki árát.

    Szabolcsba 120, hajdúba már 140, BP és környékén már 180, dunántúl 200-220 volt akkor. :D

    Lesz méginkább feketekereskedelem. Meg otthon a kertben dohányültetés - lásd pálinkafőzés - és zugfermentálás. Ennyi. Aki dohányozni akar, dohányozni fog.

    A kormányzat tegyen meg mindent egy ésszerű határig. Szerintem már átléptük azt a határt, most megyünk befele.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák