Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz Bdanyy #183 üzenetére

    Tehát magyarra fordítva még kevésbé éri meg tabletet venni, mert rövidebb időre adod ki ugyanazt a költséget.

    A saját szempontomat mondtam és ott azt hasonlítok össze amit akarok. :P

  • Luissimo

    veterán

    válasz Bdanyy #183 üzenetére

    Hja, sőt szörfdeszkát is kap ennyiért, és azzal is tud a szörfözni.
    Csak nehezebben lehet olvasni vele.

    Egyébiránt ,
    1, sokat kell utánaolvasni,
    2 el kell dönteni mit is akarok igazán
    3, el kell dönteni mennyi van rá
    4, amikor megvan mit , mennyiért, mire, hogyan , milyet, no, akkor megintcsak sokat kell utánaolvasni, célirányosan
    5, aztán megbizonyosodni, megrendelni, megvenni.

    DE
    Utána nemszabad másfajta kütyüt kipróbálni, mégcsak kézbe sem venni, rá sem nézni, mert azonnal meginogsz, hogy miértnem olyat vettem. ( jön az önmarcang, hogy ha 10-20-30 xx ezerrel többet szántam volna rá, most mennyivel jobb kütyüm lehetne.
    és akkor a fenti 5 pont kezdődik előlről.
    és ez a mókuskerék akkor sosem ér véget.

    más, nem neked:
    Miazhogy egy tévé áráért nemfogok venni ??
    Ez aztán annyira abszurd, hogy csak na.
    Feleséged/barátnőd mitmondana, hogy egy szárítógép áráért nemfogok ilyet venni.
    vagy egy automata kávéfőző árát kiadni egy ilyen kisdarab szarér? vagyhogy ennyiért már vadiuj külső felujítást végeznének rajta,(najó a mellek már nemférnének bele, ahhoz még elkéne adni a plazmatévét is a notebokkal )
    ajjjajjj :W :W

    Tévét sem éri meg venni, mert amit ma megveszel 150-200 körül, az egyévmulva már elavult lesz és rájössz hogy csak kidobtad a pénzt.

    Én 2 éve vettem egy samsungot, ami tud wifit, usb-ről játszik mkv-s hd filmeket.
    a mai tévék már nemcsak ac3-as hanggal játszák a hd-s filmeket usb-ről, hanem 5.1-el is.
    az enyém még nem, ezért átkell konvertálnom a filmeket mielőtt beolvastatom vele wifin a pc-ről, vagy az usb-s vincsiről.

    de azért nemkeseredtem el, mert nekem ez igy is tök jó.
    a Galaxy TABról az ALL-SHARE-el egyből játsza a filmeket wifin.

    tehát a atbom is megfelel meg a tévém is.

    (najó, a tévével még nemtudok a milanoi dóm tetején fotózni, de ami késik az mulik) :DD :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák