Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Myers #58 üzenetére

    "Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel" Nyugi, veled vagyok én is meg még sokan, de csak csöndben :D Az ominózus EU-s szavazáson a megszüntetésről az EU kb. 1%-a szavazott (nyilván főleg igennel, mert a leghangosabbak mindig az elégedetlenek). Ez rendben is van, de ahogy (#60) Hieronymus írja, a rossz kérdésfeltevés (meg a covid és stb.) a szokásos EU-s *****kodáshoz vezetett, ez idő alatt az emberek is csak magukat hergelik ezzel évente kétszer, aminek borítékolom hogy - ha 1-2 évtizeden belül eredményre jutnak - többen fogják inni a levét mint ahánynak jó lesz majd...

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Myers #58 üzenetére

    Mindenről van mindenféle vélemény manapság, olyan véleménnyel se lennél a világon (csak itt) egyedül, hogy a pedofilokat képezzük át óvóbácsikká :DDD.

    Kezdjük ott, hogy az egész cirkusz nem létezett az I.vh előtt, bár tény, a nők se szavazhattak és túró rudi se volt még, szóval nem egy erős érv :)).

    Ami viszont erősebb: a gazdasági érvelés, amivel anno indokolták mára abszolút nullázódott: a termelő üzemek nagy többsége 24h-ban robotol, a közvilágítást a kültéri fényerőhöz kötve kapcsolgatják + amúgy se gázlámpákat kell gyújtogatni, hanem darabonként 1-20W fogyasztású LED-eket.

    Panaszkodni bárki panaszkodhat reálisan, bár ez a "7 hónapon át tiszta ideg leszek" érvelés inkább közelít a nézzémábe az utcasarki pszichológushoz egy sörre - témakör :DDD . Mondhatnám én is, hogy egész nyáron tiszta ideg vagyok, mert elvesznek az embertől egy órát - de nem mondom, nekem az átállítási esemény körüli cirkusz nem ér meg semmit. Mondom ezt annak ellenére, hogy nem ritkán délutános műszakban június-júliusban meló után este 10kor nálunk még bőven világos van.

    Eredetileg nem volt tekerészés, gazdasági okok miatt vezették be, melyek megszűntek/teljesen marginálissá váltak = feleslegessé vált a tekerészés. Az egyéni pszicho részét meg mindenki gondolja át felnőtt fejjel.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Myers #58 üzenetére

    Én is sokat gondolkodtam már ezen, meg olvasgattam ki melyiket miért szereti és rájöttem, hogy az állítgatás a legjobb. Nem gazdasági okok miatt, hanem simán azért, mert tényleg szar sötétben kelni és elindulni dolgozni, így a nyári időszámítás télen eléggé tudja rontani az ember hangulatát, mert túl hosszú ideig kell sötétben indulni dolgozni.
    Nyáron meg téli időszámítás szerint szívás, mert továbbra is ugyanakkor kell menni dolgozni, dolgozni, de a nap már pár órával korábban kel, világos van, elvileg tudnál tenni venni, de mégse, mert mindjárt kell menni dolgozni. Este viszont jól jönne az a plusz egy óra.

    Szóval nekem a preferenciám:
    1. állítgatás
    2. nyári
    3. felezzünk
    4. téli

Új hozzászólás Aktív témák