Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Myers #58 üzenetére

    Mindenről van mindenféle vélemény manapság, olyan véleménnyel se lennél a világon (csak itt) egyedül, hogy a pedofilokat képezzük át óvóbácsikká :DDD.

    Kezdjük ott, hogy az egész cirkusz nem létezett az I.vh előtt, bár tény, a nők se szavazhattak és túró rudi se volt még, szóval nem egy erős érv :)).

    Ami viszont erősebb: a gazdasági érvelés, amivel anno indokolták mára abszolút nullázódott: a termelő üzemek nagy többsége 24h-ban robotol, a közvilágítást a kültéri fényerőhöz kötve kapcsolgatják + amúgy se gázlámpákat kell gyújtogatni, hanem darabonként 1-20W fogyasztású LED-eket.

    Panaszkodni bárki panaszkodhat reálisan, bár ez a "7 hónapon át tiszta ideg leszek" érvelés inkább közelít a nézzémábe az utcasarki pszichológushoz egy sörre - témakör :DDD . Mondhatnám én is, hogy egész nyáron tiszta ideg vagyok, mert elvesznek az embertől egy órát - de nem mondom, nekem az átállítási esemény körüli cirkusz nem ér meg semmit. Mondom ezt annak ellenére, hogy nem ritkán délutános műszakban június-júliusban meló után este 10kor nálunk még bőven világos van.

    Eredetileg nem volt tekerészés, gazdasági okok miatt vezették be, melyek megszűntek/teljesen marginálissá váltak = feleslegessé vált a tekerészés. Az egyéni pszicho részét meg mindenki gondolja át felnőtt fejjel.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák