Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nnivan

    tag

    válasz Bog #28 üzenetére

    A video telefon csak egy kis funkció a tellában, igen, csak éppen 15 évet kellett várni rá a dynatac8000-óta. És tk. nem is egy olyan nagy szám, csak 1--2 ellenállás kel a tellába és kész.

    1 Oldal? PL. hogy van az, hányan videotelláztak már itt? KÉp a képben? Hol van a kisablak, hol van a nagyablak? Szakadozik a kép, vagy folyamatos és a hangminőség télleg milyen, vagy most ugyanaz mint sima hívásnál? És a csengőhangok videóhívásnál? Semmi külömbség? Jól van. Megszakad a hivás, vagy folyamatos? Képminőség, az enyém és a hívotté? Letöltésnél gyors? Érezhetően gyors? Vagy csak úgy tölt? Folyamatos? Megszakad?

    Hát szerintem meg nem is volt a tesztelő 3g lefedett helyen és még csak 3g kártyája sem volt és egyet sem tudott vele videotellázni. De írtam megértem. Ezért írtam, hogy nem sok értelmét látom. Meg azért mert abban is biztos vagyok, hogy amelyik tellába beteszik a 3g-t abba a többi ficsörből kevesebbet raknak, talán azért, hogy nem legyen túl drága a tella. Kivéve persze az oprendszeres nokiákat.

Új hozzászólás Aktív témák