Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madárpók

    aktív tag

    válasz elit_hun #13 üzenetére

    Azt én is néztem, és...no comment, ha ovodás fejjel látnám ezt, akkor tényleg elszívnék egy cigit,hogy megtudjam mi van benne, vagy hogy legalábbis kikerüljek au oldal által okozott sokkos állapotból. Sőt, most hogy mélyebben elkezdtem olvasni tényleg le vagyok sújtva mert elég nagy dezinformálás megy itt...a legjobbak:
    "a kadmium, ami a gépkocsik akkumlátorában található"
    nem is tudtam,hogy újabban kadmiumot használnak az aksikban ólom helyett...
    "az ólom, amivel naponta találkozhatsz a levegőbe nagy mennyiségben jutó kipufogógázból"
    jé, még lehet kapni ólmozott benzint? ez is új nekem, aszittem már rég betiltották...
    "a nikotin...egy rovarölőszer, amit a rovarirtó sprayben használnak"
    nem tudom de ezt se tartom valószínűnek, de ha valaki látott már nikotinos rovarírtót akkor jelezze és visszaszívom.
    "ugyanaz a cianid van körülötted a cigifüstben, mint a patkányméregben"
    ez szép és jó, csak az vele a baj,hogy a kedves alant meghúzódó Cigiminátor fej úgy tudja hogy a patkányméregben arzén van, a szöveg pedig még csak meg sem említi az arzént...önellentmondás rulez
    a többi is annyira jó:Michael Jackson, rádióaktív polónium( :W :W ), gyomírtó.
    a többi pedig elfogadható.

    Végetetül egy találós kérdés: mit kapunk ha összekeverjük a következő hozzávalókat:Michael Jackson, rádióaktív polónium, gyomírtó, patkányméreg, WC tisztító,formaldehid, festékhígító,ólmozott festék, rovarírtó. Talán egy pedofil, fehér és színes foltos,foszforeszkáló,WC szagú, hígított, ólmozott cigire messziről hasonlító tárgyat, amely közelében megdöglenek a geiger számlálók meg a rovarok és a gyomok?

Új hozzászólás Aktív témák