Hirdetés

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

  • Kiszivárgott egy lista a várható Lunar Lake modellekről

    ph Eszerint az Intel Core Ultra 200V sorozata kilenc modellből, köztük egy Core Ultra 9-es példányból állna.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz sinak #460 üzenetére

    Én nam hagynám annyiban, köveletnék akkor egy 10USD-s licence-t a 8.1-et meg megtartanám más gép számára..Nem vagyok egy kötözködő típus, de azt szeretem kapni, amit ígértek...
    10 USD-s Windowsnak bele kell férnie az árrésbe, nem kell sajnálni őket.-
    Gearbestet meg kerülni kell, vagy előre rá kell kérdezi legközelebb, hogy aktivált Windowssal érkezik-e... ennyit tanultunk...
    A BIOS-ba nincs sorozatszám ? vagy ugyn az vann több gépben és azért utasítja el a Windows?

    Chuwi supportnak is lehet esetleg írni...bár a kínaiak nem erősek támogatásban. De vannak meglepetések... szintén Kínai Geniatech (Mygica) válaszolta kérdésemre.

    Meg bár fórumba elhinteném, hogy óvakodjanak a GearBesttől...ha nem hajlandók segíteni..

    UI
    Nem UEFI BIOS-ba még viszonylag könnyen lehettet SLIC 2.0 táblát beletenni és Win 7-et telepíteni, amjd Win 10-re frissíteni, de itt nem járható út. Meg ha már legálisan is meglehetne, ne kelljen hackelni...-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák