Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz #16939776 #111 üzenetére

    Mondjuk, most, hogy írtad, hogy a 20->24 pin váltás az agp->pcie váltásnál volt, nekem azért eszembe jutott, hogy úgy 15 éve szereltem egy jó pár olyan alaplapot, amin már pcie volt, de még 20 pin csatlakozó.
    [link]
    Szívtam is, mikor tápot kellett cserélni ebben a gépben, mert a ctg-80p-ben a drágáim egybeöntötték a 24 pin csatlakozót, és így meg voltam lőve, de nem volt baj, mert azt betettem másik gépbe.

    Itt a fórumon nagyokosok azt mondták, hogy milyen hülye vagyok, hogy használhatok olyan gépet, amin nem 24 pines cstlakozó van, olyan táp már nincs, amin az szétszedhető. Erre vettem egy fsp-t, amin szétszedhető volt, a mai napig lehet kapni.

    Egyébként csak mondom, hogy 2005 környékén kb 30 gépet raktam össze ilyen Asrock alaplappal, akkor még új volt a pcie is, a ddr2 is, meg a sata is, legalábbis többnyire még csak 2 port volt minden lapon, ezen meg 4, szóval egy igen jó lap volt, később rendkívül jól jött a ddr2, mert könnyen, olcsón volt bővíthető a memória.
    A MAI NAPIG az összes gép megy, és vígan könyvelnek rajta napi 10-12 órában. Egy alaplap sem hibásodott meg, néhányukban volt táp és hdd csere úgy 10-12 év után, de többségében még az sem.
    Ram-bővítés után a Win7 hasított!

Új hozzászólás Aktív témák