Hirdetés

2018. december 10., hétfő

Gyorskeresés

(#1) mukibuci

mukibuci
(MODERÁTOR)

a gyűrű pedig napi 150 percnyi aktivitást vár el a tulajdonosától - ez szvsz rengeteg egy átlag halandó számár. aki ennyit mozog minden nap, annak pedig már nagy valószínűséggel nincs erre szüksége :F

szerk: nem heti 150 perc lesz az?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) mizoli válasza mukibuci (#1) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

A heti 150 perc aktív mozgás az elég kevés. A napi 2.5 óra már tényleg jó.

Egyébként egész jónak tűnik a kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#3) judas13 válasza mukibuci (#1) üzenetére

judas13
(őstag)

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen. :K 💥

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#4) Juhaszatti válasza mukibuci (#1) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

150 szerintem is sok, napiszinten.
Napi 80-120 perc között mozog nekem egy átlagos munkanapon, úgy hogy fizikai munkát végzek.

(#5) mukibuci válasza mizoli (#2) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

irreálisan sok a napi 2.5 óra. nekem a garmin órámban heti 150 perc az előirányzott minimum intenziv mozgás

[ Szerkesztve ]

(#6) slimshady válasza mizoli (#2) üzenetére

slimshady
(őstag)

A 2.5 ora az valoban "nagyon jo", tobb mint elegseges meg egy Ironman 140.6-ra keszuleshez is. Aki ennyit edz annak nem kell ilyen cucc vagy inkabb nem ilyen cucc kell. Az ara meg bar szubjektiv es a cucc jopofa, szerintem vicc ennyit kiadni erte...

üdv.: SlimShady

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Honnan tudom, hogy meg nem merult le? :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#8) Kopi31415 válasza hemaka (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nem ráz többet.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#9) mizoli válasza mukibuci (#5) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Nem tartom irreálisnak, bár én sem mozgok annyit. Azért napi 1.5-2 óra kocogás-futás belefér, és jólesik. Ez nyilván egyéni, de gyorsan rá lehet kapni.

Ja, semmilyen fitnesz kütyüm sincs :)

Kopi31415
:D

[ Szerkesztve ]

(#10) hemaka válasza Kopi31415 (#8) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Sokkolo is van benne? imba

[ Szerkesztve ]

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#11) emeron válasza mizoli (#9) üzenetére

emeron
(tag)

Napi fél óra a javasolt intenzív testmozgás egy felnőtt részére. 200 dollár egyébként nevetségesen sok érte...

OnePlus 3

(#12) slimshady válasza hemaka (#7) üzenetére

slimshady
(őstag)

Gondolom a mobil app jelez ha etetni kell.

(#13) ZolkoW

ZolkoW
(őstag)

durva, hogy ekkorában megcsinálták. de ha jól figyeltem, vibramotort nem említ a cikk, igaz, nem is biztos, hogy ugyanaz a célja, mint a karpereceknek. Elsőre jó ötletnek tűnt, de eszembe jutott, hogy milyen sérülékeny lehet, ha a házban még alkatrészeknek és akkunak is el kell férnie... ha rámarkolok egy buszkapaszkodóra, behorpad? :-S

[ Szerkesztve ]

>> sand dunes <<

(#14) mukibuci válasza mizoli (#9) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

itt egy kihívás, ebben az első helyezett még ha lassan futott volna is kb napi 1 óránál járna

[ Szerkesztve ]

(#15) mrThomi válasza mukibuci (#1) üzenetére

mrThomi
(senior tag)

napi 2.5 óra tenyleg sok, bár én kézilabdázok minden nap, melette meg kondiba is jarok. Amíg fizikai munkát végeztem es melette az edzések volt kb annyi de a nap vegére nekem is...

(#16) k1ll3rIMi

k1ll3rIMi
(lelkes újonc)

Lehetséges hogy ezt a napi 2,5 órát szabadon variálhatja az ember az alkalmazáson keresztül?
Nem gondolom hogy ez egy rögzített érték lenne. Max általuk előirányzott.

(#17) slimshady válasza mukibuci (#14) üzenetére

slimshady
(őstag)

Hat igen. En havi tobb 200 km-t futok, bar nem vagyok profi sportolo ez kevesebb mint 20 oramba telik (anpi atlag kevesebb mint egy ora) amivel (a tobbi sportot, amit uzok figyelmen kivul hagyva is) szerintem boven tulteljesitettem az atlagot.

(#18) dutrás

dutrás
(senior tag)

Már csak az okosfülbevaló hiányzik.
Nagyon túltoljuk már ezeket a fitnesz vackokat.

(#19) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Én már csak az okosóvszert hiányolom a piacról. :U

Huawei P20 Lite

(#20) LorenzoHUN

LorenzoHUN
(PH! kedvence)

Én örülnék egy okosgyűrűnek,de ne pulzust mérjen meg ilyenek,hanem mutassa az időt+jelezze a hívást,üzit,Messengert.Inkább az órát is száműzném a kezemről.Nagyon nemgyerebe ez a fitnessz túltolás,az okosóra-vonal meg sehova nem halad,még mindig a jó öreg Gear 1-embe vettem új akksit,lépést az is számlál/távot mér,jóminőségű a kamerája,olvasható minden szöveges üzenet,email,és még BT headsetként is működik,Hello K.I.T.T. befigyel,ha olyan a hívás.És OLED,gyönyörű színes.3 éve bírja,elegáns.Sajna azóta csak visszafelé léphetnék,buknám a bulifotózást és a headsetet,cserébe fizethetnék sokat.

Gyűrű viszont bejönne,főleg tényleg vízállóban...mármint úszáshoz,stb,nem ilyen IP akárhányak meg mozgás nélkül,hideg vízben 30perc.Lássam az időt,lépésszámláló/úszásmérés,villogás hívásra,SMS-re,egyéb eseményre és kész.Sokan vennének.Kevésbé zavaró,mint egy óra.Alváskövetéskor meg pláne.
Plusz piaca,divatja is lenne a különféle házaknak rá.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#21) dutrás válasza LorenzoHUN (#20) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Ha mindez benne lenne már nem is tudnád hajlítani az ujjad.

(#22) LorenzoHUN válasza dutrás (#21) üzenetére

LorenzoHUN
(PH! kedvence)

Hát,azért egy órának nem kéne csak pár LED és kész.Mellé graviszenzor,proci,akksi(ez ebben is van),szerintem egyáltalán nem lenne gond órába pakolni a pulzusmérő helyett...Nem a Gearem akarom gyűrűbe,hanem csak egy kis kiegészítő gyűrű bigyót,ami időt mutat,és eseményt jelez,csókolom.Appon át meg lépésszám/úszástáv és ennyi.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23) razzorr válasza blueMerle (#19) üzenetére

razzorr
(őstag)

Az meg napi 150perc aktív nemi életet kíván meg a felhasználójától :)

(#24) bagkri01 válasza blueMerle (#19) üzenetére

bagkri01
(őstag)

Ne várd ....már fejlesztés alatt :D :DD :))
https://24.hu/elet-stilus/2017/03/03/itt-az-okosovszer-ami-megmutatja-mennyire-vagy-tokos-az-agyban/

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.