Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • Új Reno12 modellek is érkeznek

    ma A Reno12 Pro mellett belépő ajánlatokkal is készül az Oppo, a Reno12 F 4G-s és 5G-s verzióban is elérhető lesz.

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Hobbbyt #17 üzenetére

    1 BULLSHIT. Vannak igényes, drága VA paneles kifejezetten grafikai munkához monitok, például a Benq-nál, 27-32" méretben. VA panel általában nagyobb natív kontrasztot tud mint a legtöbb IPS. (VA: 3000-5000 vs IPS: 1000) (a legtöbb IPS 1000-et tud csak)

    2 LÁTTAM HAJLÍTOTT KIJELZŐT.

    3 Az arcod mérete megy túl minden ízlés határán.
    KÉPZELD GYÁRTJÁK. Linkeljek vagy 10 hajlított típust??? (full hd és 32" méretben!!!)
    Nem mindenki 20 centiről nézi a képernyőt. Ez nekem olyan helyre kell ahol több mint egy méterről fogom nézni a képernyőt.

    "FHD max ~28"-ig használható"
    Ezen jót röhögtem :U :C

    Képzeld van egy FullHD projektorom amivel közel 3 méteres képet vetítek, és GYÖNYÖRŰ képe van, HASZNÁLHATÓ. Nem 20 centiről nézem azt sem...

    Szóval ha fingod nincs valamiről, illetve hogy ki mit milyen szituációban akar használni, akkor ne próbálj meg okoskodni.

    KÖSZI. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák