Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz Dare2Live #67 üzenetére

    Szerintem nem vagyunk mi olyan eltérő véleményen.
    A koppintás szerintem még belefér (de ez itt már nem az). Mindenki, még a nagy, felfutott gyártók is ezt teszik. Egy gyártó megalkot egy trendet, ami sokaknak bejön és többi gyártó is abba az irányba evez.
    Addig semmi bajom nem lenne a kínai készülékekkel, amíg csak az árukat nézem, de ezeknek nincsen terméktámogatásuk egyáltalán, amit korábban már írtam. Tudás ide vagy oda az értékük számomra innentől 0Ft!
    Ha ez a cég végre egy stabil névvel létrejön, székhellyel, központokkal, nemzetközi weboldallal.., akkor lehet velük próbálkozni.
    Ha a kinézetet is megpróbálják következetesen átalakítani, úgy hogy az beilleszkedjen a mobilvilágba, de ne legyen utánzat szaga...na akkor mondom, hogy kezdenek feljönni.

    VÁM:
    Szerintem nincsen rajtuk. Sima vámolatlan magánküldeményként jönnek be!
    Annó árultam a Nokia 6600-ámat és új CECT "iphone-t" ajánlottak érte. A telómat 20-ért adtam, a CECT-tek pedig 40-50-ért mentek Vaterán. Vajon miért érte volna meg a srácnak a csere 1:1-ben? Talán mert 2-3X haszonnal árulják ezeket? :D Eladják és a vevő lehet hogy már holnap dobhatja a kukába.

    További kérdéseim:
    Még sosem olvastam az anyagminőségről! Hány nap után kopnak széjjel?
    Más: Itt senkit sem érdekel, hogy tudásuk ide vagy oda, ezeknek mennyi a sugárzása? Voltak ezek valaha is bevizsgáltatva?Vagy ilyen szupi tudás mellett már ez tökmindegy? :(((

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák