Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz CoroStar86 #33 üzenetére

    A saját tapasztalattal nincs gond.. egy sima szög is "elromolhat". De a (#31) C-Wayne nem anyaghibákra gondolt.. hanem kvázi arra utalt, hogy minden más csúcs teló szaggat meg fagy meg használhatatlan, és csak specifikációra megy.. ami önmagában is ótvaros nagy hülyeség. A tények mellé állítva meg főleg.

    Sonym a J70 óta nem volt, SonyEriccson T310 és P990 amihez közöm volt és benne volt a Sony keze.

    Én egy Nokia 7610-el léptem be a csúcskategóriába majd szép sorban 6630-6680-SE P990- N82-N900-S2-N 1020-S4-S6e. Az N82 mellett pár hónapig volt egy N97 is, de attól hamar megszabadultam. Túl lassú és döcögős volt. De minőségileg elsőosztályú volt. A Nokia 1020-nél pedig a WP-t nem tudtam megszokni.. pedig imádtam magát a telefont. És jelenleg is van egy BlackBerry Bold 9700-am munkás telefonnak. Én kitartottam a Nokia mellett ameddig csak lehetett, még most is szó nélkül "hazamennék hozzájuk" ha csinálnának egy jó telefont. :D Beszédhangminőségben még mindig a Nokia 1020 az etalon.

    Kop-Kop de nekem sose volt egyikkel se bajom. Az N82-S2-S4 még most is működik a családon belül, annak ellenére, hogy a Samsung S2-S4 híresen tejfölös doboz anyagból (van)volt. Az S2 konkrétan egy túlélőművész. De én mindig vigyázok az értékeimre. Persze nem hímes tojás egyik sem, telefontok is csak az S4-en volt és azon is csak azért mert a hányinger kerülgetett a műanyag fogásától. Az S6 edgémen már tok sincs, és nem is akarok rá.. több mint fél év után még mindig karctalan! Én ezek szerint kifogtam a jó szériákat, sose kellett egyiket se javítani..

    Közeli családon belül van 2db. iPhone 5s őket is használom pl. mikor lenyúlják az enyémet navigálni, vagy (mivel a kettő egymás közt ingyen beszél) nálam van az egyik, hogy tudjak velük beszélni korlátlan.

    Szóval kellő tapasztalattal rendelkezem a csúcsot és oprendszereket illetően, és bátran kijelenthetem hogy mindegyik rendszer működik, csak tudni kell kezelni. Az iOS is képes megakadni.. az android kicsit gyakrabban -bár egyre kevesebbszer!-

    LG G2 és egy HTC M7 gazdát ismerek, egyik se szokott panaszkodni..

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák