Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz Somatom #71 üzenetére

    Tényleg nagyon sajátos felhasználási szokásaid vannak, amit én el tudok fogadni, viszont ezen a szűrőn keresztül vizsgálni minden új terméket nem túl szerencsés. Értem én, hogy neked a te felhasználásodhoz kell (vagy nem) vásárolni, viszont a korrekt megítélés szerintem az lenne (függetlenük a jelen cikk tárgyától), hogy "xy termék nagyon -tetszőleges tulajdonságok, jelzők ide-, de sajnos nekem nem megfelelő". Vagy ha tényleg gyenge a termék akkor objektíven kritizálni annak teljesítményét, megejelenését, etc.. . Ezzel szemben jelenleg minden ami számodra nem használható, az nem jó. Függetlenül attól hogy sok millió/milliárd usernek pedig jó.

    Kicsit olyan ez, hogy egy hasonlattal éljek, mint pl leszólni bizonyos testalkatú nőket (legyen az magas/alacsony/telt/vékony stb), hogy az csúnya. Jómagam esztétikusabbnak találom a teltkarcsú alkatot, viszont soha nem mondanám azt hogy vékony a csúnya. Az van, hogy nekem nem az tetszik. Másnak viszont az a favorit.

    Szóval szerintem ezért állnak itt beléd gyakran, mert a hsz-eid ezt sugallják, és bár én értelek és megértelek nem mindenki olvassa kontextusban az írásaidat. :R

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák