Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz Athus #14100 üzenetére

    STL100-2
    -A telefon kinézetre -szubjektív-,nagyon jó,kellemes a tapintása.
    -A kezdeti nehézségek után nekem kezd beállni a dolog,már csak pár kisebb akadás idegesít,de azok esetleg rendszerfrissítéssel fognak csak javulni.( WP folyamatossága nagyon durva,azt hiányolom és az appok minőségét.)
    -Hamar természetessé vált az egész rendszer és annak kezelése. Egy két dolog fura,de ahogy látom nem csak nekem. (ezen a Tárcsázó-Frame-megnyitás dologgal nehezen békültem ki) Fagyás nincs,sosem volt,hogy ki kellett volna vennem az akksit. Kétszer előfordult,olyan,hogy nem tudtam "feloldani a kijelzőt",mert nem jelent meg semmi a bekapcs gombra. (egy F1-es applikáció telepítése után (BBW-ből) jelentkezett,azóta leszedtem az appot és nem volt ilyen.-persze lehet pusztán véletlen egybeesés-)
    Eddig még ilyennel nem találkoztam,de itt az akadások száma idővel csökken és nem nő.
    -Facebook üzenetek néha késve jönnek meg,de ahogy olvasom más platformokon is előfordul mostanában elég sűrűn.
    -Alkalmázoskat lehet találni,főleg így,hogy androidos appokat is futtat.mondjuk kicsit többet kell ott keresgélni,mert sok ergya app van és néhány nem is működik.
    -Fotókat megfelelő fényviszonyok mellett nagyon jókat csinál. (Lumia 820 után nekem nagy meglepetést okozott)
    -BB HUB és a BB link pedig minden platform számára megirigyelhető "extrák",olyan kis apróságokkal kiegészülve,mint a kijelző végigsímitásával annak feloldása, MicroHDMI kimenet stb.

    Nekem egyelőre jó,nem is nézegetm mindennap,hogy mikor lesz frissítés,vagy,hogy tudnám feltenni a legfrissebb még csak itt-ott megjelent szoftvert. (csak ezt a tárcsázót oldanák már meg -még azt is elviselem,hogy a hangja nem kikapcsolható-)

    Ami jobb is lehetne:
    -hangzás,de azért ez is bőven megfelel
    -az akksi is eléggé harmatos,de iővel ez is alakult
    -smart dialer szerű tárcsázót is eltudnék viselni gyárilag (híváslistával)
    -kicsit kicsik a betűk a billentyűzeten (nekem),de amúgy nagyon jó az is,sok magyar kifejezést ismer

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák