Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtech2

    tag

    válasz icezozo #424 üzenetére

    Egyre több idő telik el így a tapasztalatok is gyarapodnak...

    Akku időre a 261-es OS-el szerintem többet megy, mint a 9900-em. Az egyetlen árnyoldal, hogy ekkor minimumon van a fényerő :) Ugyanis ez itt rettenet sokat számít... Böngészés tényleg jó, sőt már-már
    autóban is kezdek ráérezni a használatára...

    Az új csodabillentyűzet a szó-kiegészítéssel illetve az írt mondat alapján előre következtetett szavakkal egészen jó lenne, ha nem akarna a szóköz helyett fixen felajánlani szavakat... A betűk felett az valóban segítség, de a szóközre a fix szavak nekem zavaróak.

    Az új OS-el a fotók gyalázatosan sz@rok lettek, sötét stb... ugyanakkor persze lehet a kijelzőn máshonnan fényt mérni, ha expo helyett csak rátartod az ujjad, majd kékre változik a kiskocka, ekkor ahova húzod ott mér fényt... de csak 1x, következő mindig visszaugrik középre.

    A hívásnaplóban örülnék, ha szintén lehetne testreszabni, pl érintésre ne hívjon senkit, hanem inkább mutassa az adott hívás előzményeit. Igen könnyű vele akaratlanul telefonálni.
    Sebességre összességében én meg vagyok elégedve.

    Elvileg ugyebár, ha a szolgáltató is akarja, akkor tudja használni a BIS-t... Na most erre hol van státuszablak ahol lekérdezhető? A korábbi berry-k szépen írták, hogy épp mit használnak. Most van még aktív előfizetésem, amit könnyen lehet hogy tökfeleslegesen fizetek... Kérdés vajon BES az lesz, mert ha más nem, akkor arra migrálunk.

    gondolkodás nélkül cserélném Q10-re.

Új hozzászólás Aktív témák