Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras

    veterán

    válasz bloomberg #335 üzenetére

    "Bővebb hangprofilok. Az új OS-nél ugyan a korábbihoz hasonlóan szintén léteznek hangprofilok, de azok sokkal kevesebb beállítási lehetőséget kínálnak. Így például nem állítható be külön hangerő a csengőhangnak és az üzenetjelzésnek, valamint úgy általában véve jóval kevesebb értesítési hang és csengőhang közül lehet választani."

    Na ez nekem nem kell. Akkora idiótaságot még nem láttam, mint ez a mindennek külön állítható hangerő. Jó, almán ott a hardveres-gombos-elhúzós némítás lehetősége, de nem kell, inkább állítson egyszerre mindent.

    "Adatforgalmazást jelző piktogramok. Ehhez nem kell túl sok magyarázatot fűzni szerintem, a régi BlackBerryk is, és a más platformokhoz tartozó telefonok is képesek jelezni, hogy a készülék éppen adatot forgalmaz a hálózaton, a BB10-ből mégis hiányzik ez a funkció."

    Jó, ez gáz. :B De szerintem túl lehet élni.

    "Alvó üzemmód/valódi éjszakai mód."

    Ez már annál inkább kellene, de jó, talán ki lehet bírni ennek is a hiányát, pláne hogy ha teljesül az első pont, a némítás megoldható elég gyorsan lefekvés előtt, a töltőre dugás ilyenkor nálam pedig alapértelmezés, így nem fog lemerülni éjszaka.

    "30 napos törlési limit feloldása a levelezésben."

    Na ez egy komoly hiba. :Y Munkámból adódóan lehet, hogy több hónappal ezelőtti e-mail-ekben is tudnom kell keresni. Ha nem lehet, kvázi használhatatlan számomra. Vagy keresni lehet bennük? :F

    A többi számomra csak elhanyagolható, a későbbiekben minden bizonnyal kijavításra kerülő apróság.

Új hozzászólás Aktív témák