Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slmSIG

    tag

    válasz gaborw #14 üzenetére

    Igen, nyilván nem lehet az AMD sara, hogy is lehetne, sőt el kéne már rég felejteni az RX 580 -at, meg a 3400G APU -t is... :U
    Utóbbira fel se megy, hibát ír ki!
    Legyünk már őszinték magunkkal, hogy az AMD mind dVGA, mind driver terén egyszerűen béna! A helyükben rég feladtam volna a dVGA piacot, annál több erőforrás marad CPU -ra, APU -ra, aminek volna értelme, de nem így. Jelen helyzetben PL APU terén is örökké éves lemaradások vannak. Értelmetlen szöszölgetés...nehogy kiadjanak egy értelmes APU -t, mert mi lesz akkor az amúgy is dögledező dVGA részesedésükkel...

    [ Szerkesztve ]

  • Stylefilter

    csendes tag

    válasz gaborw #14 üzenetére

    Ha rákeresel a Radeon broken freesync kulcsszavakra, látható lesz, hogy ez egy évek óta fennálló probléma. Némelyik driver orvosolta néhány kártya esetében, majd a következő egy tucat driver ismét tönkretette bizonyos kártyáknál. Valakinek működik, valakinek nem.
    Van aki meg nem tud róla, hogy nem működik, mert fix 60 Hz-et használ.

    Az én gépemen csak a driver van fent Radeon szoftver nélkül, az OC-t és az optimalizálást Afterburner végzi + van még egy LG monitorvezérlő driver. Ha egyedi esetről van szó, akkor ezen a vonalon lehetne elindulni, de ha bármi más lenne a hiba, akkor nem működne tökéletesen az Október 19 AMD driverekig bezárólag. Mindig is így használtam és semmi sem változott az AMD driveren kívül. Aztán természetesen frissítettem a monitor vezérlőt és az Afterburner-t is, amikor tönkre lett téve a freesync, de természetesen nem ők okozzák a problémát, hanem maga az AMD driver rossz.

    Majd lehet, hogy megérdeklődöm itt a fórumban. Egyelőre elvagyok a régebbi driverrel.
    Most már úgy vagyok vele, hogy ami tökéletes, ahhoz nem szabad hozzányúlni.

Új hozzászólás Aktív témák