Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz <Lacy85> #34 üzenetére

    Melegedést , és akksit alàírom, hogy lehetne jobb. De a teljesítmény ugyan mire nem elég, nyilvàn ha ültök egy asztalnál és feljönna téma, akkor esetleg rosszul érinthet, ha kiseebb pontot kap a teló egy bechmarkon, de mi a valódi use case ahol kelleni fog az a 10-20 akárhàny %?

    Ebben az évben először elgondolgokdtam rajta, hogy vegyek-e iphone t, de mikor megnéztem élőbe, akkor a kávák vannak rajta, plusz az a kamera sziget elöl, meg nincs ujjlenyomat olvasó se és még biztos lenne sok dolog, ami droidba van, ios-ben nincs, így elengedte inkább.

    Már jópár éve veszek csúcs samut, kb 2 êvig tartom meg, aztàn cserélek. Ebben a kategóriában nem igen lehet beszélni laggokról már kb s7 széria óta. Az való igaz, hogy a chrome prohardver fórumon laggolt, de az isten tudja miért volt, gyári samu böngészővel meg jó is volt.

    Illetve töj jól hangzik ios ben, hogy minden régi teló megkapja, de sztem aki ennyi pénzért vesz telefont, az manapság nem 10 évig akarja megtartani, mert bőven elmegy felette az idő.

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák