Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz MC Pite #49 üzenetére

    Ok valoban nem fogunk osszeveszni, en az en 6460B-ben sokszor ProCodert is hajtok nem igazan melegszik, Ehhez kepest a Vostro 3350 meg alaphejzetben is forro mondhatbam egy szutyok a Vostro a ProBook B hez kepest, igaz mas kategoria, de meg a 4xxx-hez kepest is egy szutyok, az ararol nem is beszelve.

    Egyik lany ismerosomnek volt NX 6125 valoban agyonverhetetlen volt, valalmint mar a burkolatra ragasztott kopasallo reteg is lekopott rola, de ment a gep.

    Nekem volt egy NX7400.az 2007-es ma is megy.

    De eppen most adtam el (kb 4 hete) az 5310M-emet, amit 2009-es gep. igaz csak 4 eves lesz de megy. Ugyan ez a kialakitasanal fogva valoban melegedett.

    Most 6460B-m van, de nem erzem, hogy gyengebb lenne a minosege, a haza ennek a legkomolyabb, egyszeruen le lehet tesztelni, a kijelzo valamelyik sarkat megfegom, es megemelem vizszintesbe az egesz gepet a kijelzo sarkanak fogva, ezt a jobb gepek kibirjak, ez is. A Vostro ilyenkor mar nyeklik nyaklik ossze vissza.

    Nekem is van egy 14"-os 4*3 as ThinkPadem, meg a ProBook-ok elotti korszakbol, van osszehasonlitasi alapom, ez a 6460B legalabb annyira ossze van rakva, egyetlen dologban kulonbozik, meghozza a ThinkPad konnyebben, meg vekonyabban tudja ugyanazt a masszivitast, a RollCage miatt (T61). Meg persze a Billentyuzetm amiben a TP Verhetetlen.

    Sztem amibe bele lehet kotni valamelyest az a billentyuzet, de ezen felul semmibe. Irtak Prohardver tesztjebe, hogy mekkora tervezesi hiba, hogy a venti a jobb oldalon fujja ki a levegot, ja, csak azt nem irtak oda, hogy akkora a hot elvezeto csatorna racsa, hogy eszre sem veszeg meg akkor sem ha a processzor 3 - 4 oran keresztul 90 % korul hajtasz, mert eloszlik a meleg. Nem tudom hogyan teszteltek, de fars kep alakult ki ami nem valos raadasul, amit irok tapasztalat. Ajanlott a szintetikus tesztek helyett egy CarbonCoder x264-es HD videok kodolasaval, meg kozben 2 . 3 virtual machine hajtasa, az majd megmondja mennyire melegszik a vas.

    Meg van benne egy Scorpio Black meg 16 GB Ram es meg igy sem melegszik terhelve ugy, mint a Vostro alaphelyzetben.

    A Hangja: Valoban hallkabbak voltak a regebbi Probook-ok.

    Nekem sokkal fontosabb a processor helyett az alkatreszek kompatibilitasa, herotom van a sok Asus. MSI, Acer-be szerelt szutyoktol amik meg magukkal sem kompatibilisek, nem hogy massal. Az AMD-s gepek itt vereznek el, vallalati felhasznalasnak biztosan.
    Az altalad emlegetett Nx6125, vagy a 64/575B mont nem ilyen, mondjuk engem nem erdekel annyira az APU teljesitmenye.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák