Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz joey04 #109 üzenetére

    Egy csomó forrás valóban ezt hozta le, hogy a Max fog nyitni az Xs árán, így azt gondoltam, hogy az Xs-t 300 körül el lehet hozni, a harmadik variánst meg ilyen 250 környékén, az i8-at meg letolják 200 körülre, és 6S-től lefele kukáznak mindent.

    A kukázást eltaláltam, az árazásban ismét nagyon csalódtam. Az az igazán kibaszás, hogy ennyi pénzért még mindig azt a szar anyagminőségű fülest és töltőkábelt adják, ráadásul nem gyorstöltőt.

    Iphone-om van, de komolyan mondom rühellem az egész Applet, idén rakatok egy új akksit a 6S-be és remélem még nagyon sokáig bírni fogja

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz Jegesmaci81 #374 üzenetére

    Szia,

    Én speciel kizárólag IOS miatt szeretem az iphonet, semmi más miatt. Kinézetre jobban tetszik egy S8 mint a 6S-em, és azt is tudom, hogy azért a pénzért többet kapok, mint itt.

    De én nem tudok váltani már androidra a sok rossz tapasztalat miatt, egyszerűen ez a kényelmes a mindennapok miatt, ez szolgál ki. Viszont elértünk arra a szintre, hogy az iPhone 8 nem nyújt jobb élményt mint a 6S, kinézetre nem más, stb. Az iPhone X, Xs, XsMax, Xr az a rétegtelefon, akik azoknak szól, akik tavaly nem váltottak X-re. Tehát ha akarsz cserélni, az hivatalosan 300 ezerről indul, de ha megnézed, hogy mit kapsz ezért, az már nevetséges.. :(

    Szóval én nem azért akarom megvenni, mert iPhone, hanem mert itt érzem magam jól és ez a rendszer szolgál ki, és szerintem sokan vívódnak ezzel. Viszont most már tényleg el kell gondolkodnunk, hogy megéri-e, vagy esetleg érdemes-e valami akció keretében 0% THM-mel vagy előfizura részletre kihozni.

    Az Apple elérte, hogy ne válts vissza droidra, és mivel maradni akarsz elromlik a telefonod 1-3 év alatt, akkor nagyon a zsebedbe kell nyúlni hogy vegyél egy másikat.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz joey04 #1383 üzenetére

    Én épp most garanciáztatom az itthon hivatalos helyen vett iPademet, és a boltban azt sem tudták mi az a szavatosság, miután beírták a jegyzőkönyvbe hozzá tették, hogy nekem kell bizonyítanom, hogy már a kibontás pillanatában rossz volt, szóval készüljek fel, hogy fogok kapni egy ajánlatot a javításra, ami ugye iPadre nem létezik, csak fődarab csere, tehát vagy veszek egy újat, vagy visszakapom hibásan..

    Már több mint egy hete nincs visszajelzés, de ha nem cserélik (mert használhatatlan lett), akkor én soha többet nem veszek Mo-on hivatalos helyen semmilyen Apple terméket.. egyszerűen nem éri meg a felárat, ha semmit sem érek vele.

    Persze az én példám ne rettentsen el senkit, végül lehet, hogy happy end lesz, de a customer care-ből amit tapasztaltam, nem hiszek benne.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz Madwe #1388 üzenetére

    MediaMarkt-os készülék.

    Először iStyle Corvinba vittem, ott elhajtottak nagyon hamar, utána pedig a MediaMarktba adtam le és veszekedtem egy sort az ügyfélszolgálattal hogy márpedig van szavatosság mert ti is hivatalos viszonteladók vagytok..

    Remélem a legjobbakat, de őszintén már nem bízom benne. Pont a legjobbkor kapok egy céges i7-et, így el tudom adni a 6S-emet amiből már majdnem kijön egy 2018-as iPad.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák