Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz Ed Parker #1795 üzenetére

    Elképzelhető, de nem vennék rá mérget. ;)
    Komolyan nem értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy minden ember szeme egyforma?

    (#1799): Akik szidnak valamit, ami számodra kedves, nem kell az álszent duma, vedd észre magad. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

  • Cuccok

    tag

    válasz Ed Parker #1795 üzenetére

    Szomorú lennél szerintem a nagy összeg elvesztése miatt.
    Annyiszor hallottam már "nem használok fóliát, mert minek. az én kijelzőm nem karcos" aztán kezembe nyom egy okádék mikrokarcos telefont. Nah ezek az emberek tuti nem látják a különbséget HD és fullHD között.

    Én a különböző fülesek között nem érzem azt az óriási különbséget mint egyesek, de ettől nem kezdem el osztani az észt hogy felesleges lossless-t hallgatni a high-end fejhallgatókon. Egyszerűen elhiszem neki hogy van aki hallja a difit.

    Nem is olyan rég felhoztam itt, hogy kurva nagy hiba volt elhagyni a jack csatit, mert azt tapasztaltam hogy az I7 tulajok egy része szív emiatt.
    Mi volt a reakció? Miért nem viszik magukkal az adaptert, meg különbenis milyen hely ahol nincs airplayes hangcucc, meg hogy neki soha nem volt még szüksége a jack csatira... szuper, de azért az élet mégis úgy hozta hogy másnak viszont igen...

    1 a lényeg pár embernek: amit az Apple állít az a szentírás, amit az Apple beletesz a készülékbe arra szükség van, amit elhagy arra nincs!

    Félreértés ne essék, minden márkának megvan(nak) a maga Eric Cartmanje(i), de az Apple topikokban valahogy ez hatványozódik. Lehet hogy a felhasználói bázis nagysága miatt, nem tudom hogy a márkák közötti megoszlás hogyan áll most az országon belül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák