Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz atike #513 üzenetére

    Én már megtanultam, hogy nem érdemes ezzel foglalkozni, ki mit mond, vagy harsog. Maximum megmosolygom.:) Ezért nem fogom utálni, hülyeség is ilyen dolog miatt szerintem. Tetszik a készülék, a termék, vagy nem? Ez a titok nyitja.

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • dzsonesz

    tag

    válasz atike #513 üzenetére

    "Részemről nem szeretem őket tény. Ebben nagy szerepe van az agresszív szabadalmi trollkodásuknak (tudom más cégeknél is megvan, ok), nem tetszik a jelentős túlárazás, és a fanatizmus sem ami őket övezi."

    Kedves atike!

    Számomra teljességgel érthetetlenek ezek a mondatrészek, amiket kiemeltem (nyilván ez azokra is vonatkozik akik állandóan a túlárazottság miatt hisztiznek).
    Feltételezem a hozzászólásaidból, hogy amíg élsz, addig nem tanúsitasz különösebb érdeklődést bármely Apple termék iránt. Ebből kiindulva nem értem, hogy miért számít az, hogy mennyibe kerül...
    Konkrétan engem nettó nem érdekel egy olyan terméknek az ára, ami nem tetszik, illetve a jövőben sem tervezek rá beruházni. Legalábbis a logika ezt diktálja számomra.

    Hogy ne csak offoljak...
    Az Apple-től megszokott ráncfelvarrást kaptuk véleményem szerint, kíváncsian várom a folytatást.
    Az i5S is tetszetős az újítások miatt, de i5-ről biztosan nem váltok. Az i5c különösebben nem győzött meg, sőt meg is lepődtem először, hogy az i5 helyébe fog lépni, de végül is logikus lépés volt így utólag belegondolva.
    Másrészről az ios7-et nagyon várom már, hogy telepíthessem, sokakat nem győzött meg de engem nagyon.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák