Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SsPL711

    őstag

    válasz balu1977 #4987 üzenetére

    Pénzről eddig nem volt szó, ez így nem ér. :((( :D

    Most kicsit trollkodok, remélem azért levettétek.

    Persze vannak 200-300 ezerért jobbak, tudod a név amit meg kell fizetni, Garmin
    Ugye ismerősen cseng?

    Vannak akik erre váltottak, innen is.
    Persze, ennyi pénzért mint a Stratos 2 nem tudom, hogy van e jobb.
    Azért is választottam én is ezt, oly sok egyéb más korábbi tapasztalatom ellenére.
    (Meg, hogy olcsóbban kaptam meg a prémium változatot, mint a simát)

    Engem ez a "design"(utálom az idegen szavakat), dizájn? nagyon megfogott, meg, hogy nem egy fekete "lyukat" hordok a csuklómon és mindig látom (persze sötétben nem).

    De, mint említettem, azért vannak olyan gyerekbetegségei, amit még mindig nem javítottak ki, és amit nem is fognak, egyrészt a kora miatt, másrészt hardveresen is elavult már, azon nem tudnak változtatni.
    Kieső PPG szenzor védő plexi, kinyúló szíjtartó stift furatok, meg akinek ugye nem zafír verzió van, annak elmondása szerint dobozban is karcolódik az "üveg".
    Na meg a szoftveres nyűgök, amivel én is találkoztam. (üzenetek duplikálása)
    Sok videót végignéztem, van akinek ezt nem méri, van akinek azt nem méri megfelelően.
    Biciklis pulzusmérési anomáliák, magasság mérési anomáliák.

    De mindezeket leszámítva, aki ezekkel a gondokkal együtt tud élni, annak jó választás lehet.

    [ Szerkesztve ]

    NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Új hozzászólás Aktív témák