Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz batai15 #135 üzenetére

    Nem kevertem, eredetileg is én jöttem azzal, hogy azonos körülmények között idehaza nagyon nem egy árkategória az S8 (vagy az S8+) és az OP5-5T. Ha meg ennyire szabadon dobálózunk a pénzzel, akkor már jöjjön az X.

    Rohadtul nem vagyok OP fan, ez lesz az első ilyen telefonom. Mobilfejlesztőként és tech geekként gondolkodom, hazai fizetésből és árakból, és szedtem össze egy listát a lehetőségekről. Itt viszont jelenleg az a helyzet, hogy csak bolti "garis" S8-at lehet 170 körül venni, amire persze vagy lesz vagy nem gari, gyári garival pl a telekomnál listaáron 227k a sima, 255 az S8+ de még az S7 Edge is 200 felett van. A P10 viszont pl 141k, 3 év gyári garival, tehát a gsm boltok hasonló áraihoz képest a telekom nem tűnik eltúlzottnak listaárban. A 64 gigás 5T viszont 155 körül lesz, a 128 gigás pedig 175. Nem fanságból, de én ehhez az árhoz mérem a tudást és a teljesítményt. Attól hogy 155-öt vagy 175-öt tudok áldozni egy telefonra, még nem fogok tudni/akarni 50-75 ezerrel többet.

    *Mukeey*: A kiindulási alap az volt, hogy feltételeztétek, hogy ahol élek és veszem, ott is egy árban van. Ha azonos árban lenne, akkor igen, azt mondanám hogy az S8 a nyerőbb. Viszont itt speciel 35%-os különbség van árban, vagy mondhatom majdnem egy nettó minimálbér. Nem keresek rosszul, de azért nem dobálózok felesleges 50 ezrekkel

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák