Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz tibcsi0407 #9229 üzenetére

    Nem szeretném túlragozni.
    Csak manapság valamiért annyira divat a feltételes módot egy huszárvágással kijelentő módba áttenni.
    A 40.000 ügyfél LEHET érintett a dologban nem azt jelenti, hogy 40.000 embertől LOPTAK el pénzt.
    Magyarországon EDDIG olyan tranzakcióról írtak fórumokban, ahol KÍSÉRLET történt pénz-levételre. De tényleges pénzmozgás nem. Több magyar vásárló írta, hogy a bank értesítette (még mielőtt ő bármit is észlelt volna), hogy tiltották a kártyáját és készítik ingyen az újat, mert gyanús terhelést észleltek.

    A mi feladatunk (aki valamelyest járatosak vagyunk technikai kérdésekben) nem féligazságok terjesztése, a pánik keltése lenne, hanem a korrekt lényeg kihámozása az újságírói túlzásokból.

    Én így gondolom.

    IGEN, könnyelmű volt a OnePlus. IGEN, a hackerek JQA, amiért ilyennel szórakoznak. IGEN, én is csak PP-lal vásárolok mindenütt, ahol csak lehet, de az Alin jó az AliPay is.

    Ettől függetlenül teljesen fölöslegesnek tartom egy OP fórumban az OP savazását, hogy a köcsögök miért nem küldenek mind a 40.000 vásárlónak 1-1 SandStone tokot...

    Szerintem egyikünknek sem véletlenül van OP készüléke, mindegyikünk tudja legbelül, hogy más készülék sok szempontból a közelébe sem ér ennek. Legalább egymást ne b.tassuk.

    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák