Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smithsys

    aktív tag

    válasz LógaGéza #3445 üzenetére

    Igen, egyelőre root nélkül érdekelt a dolog. Működik is gond nélkül.

    @Blizzardking
    Azért köszönöm hogy utánna néztél.

    @meteglaj
    Én is gondolkodtam Alin vagy Spemallon, de ha nincs sok kuponod amivel jelentősen csökkentheted az árat akkor én is inkább lebeszélnélek róla.
    Ráadásul ha nem jön be a készülék, a Oneplushoz vissza tudod küldeni 15 napon belül.

    [ Szerkesztve ]

  • Blizzardking

    őstag

    válasz LógaGéza #3445 üzenetére

    Igen, azt írta, hogy "egyelőre root nélkül", és igyekeztem úgy válaszolni, hogy minél többen (esetleg root júzerek) is profitáljanak belőle. De igazad van, konkrétan arra amit kért, jobb a 3rd party app. :R

    Mindenkinek:
    Amúgy van már unbrick tool hozzá, szóval kb hátra lehet dőlni (azért ezt nagyon vártam).

    Ja, azt is olvastam, hogy lehet a felvett videó méretét optimalizálni. Sokszor én is le szoktam konvertálni ha át akarom küldeni valakinek. Realtime-ben H.265 kódolással tud úgy rögzíteni FHD-ben, hogy jó képminőség jön ki sokkal kisebb fájlmérettel.

    BladePocok 3447 - Ezért nem kell mindent azonnal felrakni. :DDD Amúgy engem is érdekel (azok véleménye akik felrakták :D )

    Macika66 3472 - Semmi kifogásunk ellene, hogy itt, ebben a topikban legyél jómunkásember. (Tanévnyitóra) :C
    (mellesleg a világ nemcsak kötelezettségekből és szabályokból, azok kimaxolásából áll, udvariasság, etika remekül ki tudja egészíteni például a kreszt. így azok is tudnak közlekedni, akik nem a főútvonalon születtek. Ha mindenki így járna el, ahogyan te, azt se tudnád mire válaszolj a III/12/4/3 pont szerint, és most járnánk kb 60000 hozzászólásnál. Kérlek ezt is vedd figyelembe. Egyébként tök jókat is írsz, ahogy nézem alapos és pontos módon, ezért azzal hogy felhigítod, magaddal szúrsz ki szvsz). :R

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák