Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz Macika66 #2059 üzenetére

    Aztán közben utánajártam, mit is akart kifogásolni az illető. Csak gondolom, rosszul súgtak neki... :)

    Szóval azt kifogásolhatja, hogy HA bal oldalt van a HOME gomb, akkor veszi csak jól, bal csatornát a bal oldalra, jobbot a jobbra.
    Ezt így csinálja az OnePlus a 3-assal, a 3T-vel és az 5-tel is, kipróbáltam (de gyanítom, hogy a korábbi modellekkel is, csak azokat nem tudtam kipróbálni), szóval gyanítható, hogy sorrendben a HATODIK verzió ez, amiben így megy ez...

    Tehát NEM forgatja a gyro szerint az oldalakat a felvétel kezdetekor (amit pl. az S7, de az S4/Note3 óta, mióta sztereó a videó hangja, azóta az összes Samsung megtesz).
    Ez valóban szoftveres hiba, de nem csak az 5-re jellemző, tehát tudatosnak tűnik, a teljes eddigi termékpalettán végigvezetve.

    Mivel viszonylag egyszerű javítani, bízhatunk benne, hogy fogják.
    Na már ha hibának tartják (abból ítélve, hogy több modelljük is ilyen, nem biztos)

    De ha nem, akkor egy netről letölthető free progival fel lehet cserélni a két oldal hangját egyszerűen és gyorsan.

    Szóval elnézést a kirohanásért, valóban marhaság az, amit írnak, de van alapja, csak pont a fordítottja igaz.

Új hozzászólás Aktív témák