Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Blizzardking #13040 üzenetére

    Az OP8-at Alzáról vettem (8GB/128GB Interstellar Glow került 150-be, féltem tőle de valami istentelenül szép, én belezúgtam, hiányzik is), de nem tudtam megszokni a hajlított kijelzőt, egy hét után visszaküldtem elállással élve és Hardveraprón vettem 150-ért egy 1 hónapos OP8T-t, amit az eladó a hivatalos weboldalról vett (supportot chaten kikérdeztem előre, azt mondták ha megvannak a papírjai a telefonnak, én is tudom a garit érvényesíteni ha valami gond lenne, nem kell az eredeti account hozzá, mondjuk az Alza garira nem kérdeztem rá, de ők azt írják a weboldalukon, hogy az OP hivatalos oldalán kell intézni).

    Egyébként az OP8 és az OP8T között nem látok akkora különbséget. Üzemidőben kb egyformák, SoC ugyanaz, kijelző "csak" 90 Hz és a töltő 65W helyett csak 30W. Ami nálam az OP8T felé billenti a mérleget, az a teljesen sík kijelző és a kameránál az ultraszéles modul egy kicsit még szélesebb, meg az OP8T-nél szinte észrevétlen a váltás 120 Hz és 60 Hz módok között (automatikusan vált, nincs beleszólás), míg OP8-on a 90 -> 60 Hz váltásnál van egy nagyon pici fényerő eltérés (normál használatban nem zavart, de fotót szerkesztve nagyon, mert ha hozzáérsz a kijelzőhöz magasabb frekvenciára vált, majd 1-2 másodperc után lecsökkenti és szerkesztés közben direktben figyelsz is arra, hogy minden szín/tónus rendben legyen, ezért tűnik fel a váltás, topikjában rákérdeztem a jelenségre, azt mondták nekik fel sem tűnt, lehet csak az én szememet csesztette).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák