Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz rankesz #11696 üzenetére

    Kommentekben bőven van rá panasz, én is néztem már.

    Már elengedtem ezt a QuickPic dolgot. A OnePlus galéria amúgy teljesen jó lenne, ha benne lenne egy pár tök alap funkció (mint például a fájlműveletek, vagy a könyvtárak kizárása). Amúgy a kezelése, gyorsasága és a UI egyszerűen tökéletes, csak tudásban lenne hova fejleszteni.

    Nem viccelek, legalább 20 galéria appot kipróbáltam és mindegyik (ismétlem: mindegyik) egy rakás szar. Sőt igazából a OnePlus galéria felől visszatekintve már a QuickPic sem lenne jó nekem, egyszerűen hiányozna ez a dátum szerint időrendbe állított "recents" nézet.

    De mindegyik galéria appnak van valamilyen súlyosabb hiányossága, amitől a hajam tépem. A Simple Gallery a dupla koppos zoomon és a botrány színkezelésen bukik el, az A+ Gallery már majdnem tökéletes, de szintén a 100%-ra dupla koppos zoom nem megy és a fotóknak fekete hátteret csak a piros betűs "Deep Black" témával lehet adni. Más galériák vagy olyan brutál sok felesleges funkcióval vannak tele, hogy már a szemem jojózik vagy egyszerűen még a gyári OP galériánál is hülyébbek. Vagy csak simán egyszerűen iszonyú rondák.

    Most pillanatnyilag a OnePlus galéria + FX fájlkezelő kombót használom (nem a legkényelmesebb). De visszasírom például az LG-nek a gyári galériáját is.

    Már ott tartok, hogy szerzek egy jó programozót és csináltatok egy rendes galériát. Öcsém amúgy zseniálisan jó UI/UX designer, csak programozni nem tud, nekem meg van elképzelésem arról, hogy mire van szüksége egy fotósnak. Egy csomóan a fél karjukat odaadnák egy normális galéria appért, még ha annak a Pro vagy teljes változata kerül is pár dolcsiba (köztük én is, meg is vásároltam többet, de egyik sem hozta azt amit vártam volna).

Új hozzászólás Aktív témák