Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz unrealnoise #39 üzenetére

    Szerinted. Szerintem meg nem.
    Nem varok töle semmilyen hokuszpokuszt, csak azt, hogy tudja normalisan azt, amit kell es ne akarjon ugy csinalni, mintha mindent tudna (pedig nem..).

    iOS nem lenne rossz, csak sajnos az is egyre bugosabb, meg a 4 eve ugyanolyan gui mar nem igazan allja meg a helyet.
    WP nekem alapjaiban nem tetszik, ehhez fölösleges többet hozzafüznöm.
    Android nem volt olyan rossz, csak ahogy a linkelt hsz-emben is irtam, nekem marhara nem jön be a fejlesztesi irany.
    Ennyit erröl. Ha a BB10 egy olyan oprendszer lesz, ami gond nelkül tudja az szükseges funkciokat es bugmentes lesz, akkor miert ne lehetne letjogosultsaga?

    "..a googlenek pár hónapra meglenne arra a saját, még jobb válasza..." - ehh.. :))

  • emev

    csendes tag

    válasz unrealnoise #39 üzenetére

    Én nem nevezném azt elvakult hozzáállásnak, hogy nem tetszik sem az iOS, sem az Android, sem a WP.
    Te írod, hogy az iOS UI förtelem, az Android pedig letisztult és szép. Biztos sokan fordítva gondolkodnak és ezt is elfogultságnak mondanák (pl. nekem Androidról nem a letisztultság és szépség jut eszembe). Ízlés kérdése és nem feltétlenül elfogultságé.

    BB10-ről elég sok videó és információ van már, csak ha nem keresed, akkor nem biztos, hogy tudsz róla. Nekem azok alapján tetszik a rendszer és inkább olyat vennék, mint az előbb említett három közül bármelyiket. Ahogy dani3l írja, ha jól működik, kényelmes használni, jók a készülékek és a támogatás, annyi nekem bőven elég. Persze lehet, hogy vegül élőben nem jön be, de az majd hamarosan kiderül.

    Amúgy nekem mindig a "kisebb" rendszerek tetszettek: WebOS, Meego, most BB10 és Jolla (bár utóbbinak a Slush előadása kicsit elkeserítő volt).

Új hozzászólás Aktív témák