Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz emev #42 üzenetére

    nos dizájban vitatkozhatunk, de ahogy dani írta korábban, azért az iOS felhasználói felülete lehet jó, de nem mai, az biztos. nekem unalmas, és csúnyácska.

    persze minden szubjektív meg etc, és lehet korábban úgy fogalmaztam, hogy az iOS förtelem, akkor elnézést, ez azért nem áll fenn. viszont az andoid sokkal modernebb, szebb, maibb, és szerintem letisztultabb is... aki tanult kiadványszerkesztést vagy érdekli a dizájn, az szerintem hasonló véleményt fogalmazhat meg.

    de pl itt van ez a cikk is. Borzalmasak az apple online termékei.

    persze ez csak egy vélemény, és ebben nem csak a felhasználói felületről beszélnek, de hát egyszerűen már ott is késésben vannak.

    azt sem szabad elfelejteni, hogy bár az előnyös, ha az iOS beég az ember emlékezetébe, és bármikor gond nélkül kézre áll a kezelése, (pl akár 5-6 év múlva is teljesen hasonló menük, színek, árnyalatok, a legtöbb funkció a megszokott helyen etc...) de azért az embereknek szerintem kell kicsit az újdonság, a változatosság.

    és attól mert az andoid fejlesztgeti elég tempósan az UI-t is, még nem lesz feltétlen használhatatlanabb valami.
    persze daninak nem jött be egy-két dolog, de ezeken a megoldásokon is bizos finomítani fognak idővel...

    azt elismerem, hogy a BB10-nek nem nagyon néztem utána, de ez azokon a kétségeken, melyeket előbb fogalmaztam meg daninak, nem változtat érdemben.

    nokia n9 nekem is tetszett, egydül a rendszerrel és a támogatásával voltak fenntartásaim. és hát nem is azt vettem. megjegyzem jól tettem, mert elegem volt, hogy bada-ra sem volt sokáig semmi értelmes vagy hasznos app. oké, várhat az ember, meglehet nélküle, de néha jó lenne, ha rögtön ott lenne és ezeknek az appoknak a segítségével is kiaknázhatnám a telefonom bizonyos képessségeit. ehhez pedig népszerű platform/rendszer kell, amire szinte élből, rögtön elkészül mindenféle fontosabb alkalmazás. nem pedig az van, hogy petíciózni kell azért, hogy ez is meg az is legyen már, - ha csak fél és múlva is, de legyen...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák