Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    válasz csaba951 #22 üzenetére

    Ha rosszul működnek a motorháztető alatt a dolgok, már mint ilyen mértékben és így ahogy a SimCity-nél (ahogy videókból láttam) akkor az már nem bughalmaz hanem eleve tervezési hiba már inkább...Szerintem.

    szerk: Mintha szándékosan inárl el eyg szót, s nem pedig csak a gyors gépelés hatásáráa.

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz csaba951 #22 üzenetére

    Mint általában az EA játékok. Nincs abban meglepő, hogy egy tőlük kikerülő cím bugtenger vagy összecsapták.

    Nem is tudom mikor vásároltam utoljára úgy EA játékot, hogy az játszható volt már az első naptól fogva, de van annak talán 8-10 éve is. Az utolsó amit előrendeltem tőlük az a Battlefield 3 volt. Én naiv... a Bad Company 2 mai napig hatalmas kedvencem, de az már jóval a megjelenése után vettem, akkorra már a nagyobb bugok ki voltak gyomlálva. Gondoltam a BF3 is egy jól játszható multis cím lesz, a trailerek nagyon jók voltak, igaz a closed és open beta is egy ocsmány bugtenger volt, de bedőltem a hülye marketingnek. Emlékeim szerint még 2 hónappal a start után is produkált csúnya összeomlásokat, arról nem beszélve, hogy az első 48 órában már a Battlelog-ba (vagy rosszabb esetben az Originbe) való belépés is nehéz volt. Imádtam, mikor 30 perc játék után összezuhant a kliens, majd újabb 1,5 órás gyötrelem jött, hogy játékhoz jussak.

    A fórumokról úgy emlékszem a SimCity startja is ilyen volt, de ők legalább kaptak kompenzációt egy ajándék formájában. Az átvert BF3 vásárlók nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák